Ladybird un bērni Amerikā pazuduši jau 12 dienas. Internetā izskan mīklaini apgalvojumi par garīgās veselības traucējumiem

3 komentāri
Ladybird un bērni Amerikā pazuduši jau 12 dienas. Internetā izskan mīklaini apgalvojumi par garīgās veselības traucējumiem
INSTAGRAM

Jau vairāk nekā nedēļu Amerikā ir pazudusi dziedātāja Ladybird, īstajā vārdā Tatjana Šihmuratova un viņas divas atvases Annika un Raiens. Bērnu tēvs Maikls Larsens un viņa ģimene visiem spēkiem cenšas atrast pazudušos bērnus.

Sociālajā tīklā ”Instagram” ir izveidots profils, kurā ir visa informācija par pazudušajiem bērniem un viņu meklēšanu, toties “Facebook” radinieku profilos vēl papildus tiek ievietota informācija.

Kopā ar bērniem ārzemēs pazudusi latviešu dziedātāja Ladybird

Jau pagājusi nedēļa, un Larsenu ģimenei nav nekādas ziņas ne par Anniku un Raienu, ne par Tatjanu, kuru gan viņi īpaši nemeklē.

Ierakstu komentāros Larseni saņem daudz pārmetumus, saistība ar izteikumiem par nolaupītajiem bērniem, kā nekā viņi atrodas kopā ar mammu.

Izveidotajā “Instagram” profilā tiek skaidrots, ka visam pie vainas it kā ir sievietes garīgās veselības traucējumi – kad iespējams nodarīt pāri sev un citiem.

Sociālajā tīklā tiek rakstīts, ka tas var notikt gan ar tēviem, gan ar mātēm. Lapas izveidotāji nevēlas nevienu vainot, vai saukt vārdos, bet vienkārši atrast bērnus.

”Kad ar viņu radīji divus bērnus, garīgās veselības problēmas nebija šķērslis. Tipiski. Tu draudēji viņai atņemt bērnus, ko tu sagaidīji? Ka viņa sēdēs un gaidīs? Nav pārsteigums, ka aizbēga,” teikts vienā no komentāriem.

Komentārs nepalika bez atbildes – tik žēl, ka cilvēki fokusējas uz to, kuru vainot, nevis palīdz meklēt bērnus. Un žēl, ka vīrietis daudzu acīs nav uzskatāms par galveno bērnu aprūpētāju.

Tālāk komentārā teikts, ka iesaistīta policija un par bērnu aizbildniecību ir tiesas lēmums. Profila veidotāji apgalvo, ka viņu izpaustā informācija par garīgās veselības problēmām aizbildniecības lēmumā ir kalpojusi kā liels faktors.