Uzņēmējs Īlons Masks apgalvo, ka ir “daļēji šķīries” no partneres

0 Komentāru
Uzņēmējs Īlons Masks apgalvo, ka ir “daļēji šķīries” no partneres
AP/SCANPIX

Uzņēmējs Īlons Masks apgalvo, ka ir “daļēji šķīries” no savas partneres, kanādiešu dziedātājas Klēras Bušē jeb “Grimes”, vēsta “BBC”.

“SpaceX” un “Tesla” izpilddirektors pastāstīja “Page Six”, ka, lai gan viņi “joprojām mīl viens otru, bieži viens otru redz un izturas viens pret otru lieliski”, taču abu karjera bieži vien pāri šķir ilgu laiku.

Klēra Bušē pagaidām nekomentē savu attiecību statusu ar Masku.

Pāris sāka satikties 2018. gadā un pagājušā gada maijā sagaidīja savu pirmo bērnu, vārdā X Æ A-12.

Masks sacīja, ka pāris plāno turpināt kopīgi audzināt abu atvasi.

“Lielākoties mans darbs “SpaceX” un “Teslā” prasa, lai es galvenokārt atrastos Teksasā vai ceļotu uz ārzemēm, un viņas darbs galvenokārt ir Losandželosā,” sacīja Masks. “Viņa tagad paliek pie manis, un mazulis atrodas blakus istabā,” viņš papildināja.

Pāris pēdējo reizi kopā tika redzēts, pametot “Met Gala” šā mēneša sākumā. Maska partnere toreiz uz sarkanā paklāja bija devusies viena, bet pasākuma laikā viņai pievienojās miljardieris.

Masks iepriekš bija precējies ar kanādiešu rakstnieci Džastinu Vilsoni, ar kuru viņam ir pieci dēli. Viņš bijis arī divreiz precējies ar “Westworld” aktrisi Talulu Railiju. Viņi pirmo reizi apprecējās 2010. gadā, bet izšķīrās 2012. gadā. Pēc gada viņi sagāja atpakaļ kopā un 2013. gadā apprecējās vēlreiz, līdz pāris atkal izšķīrās 2016. gadā.

0 Komentāru