Uzlecoša zvaigzne no Jelgavas piedāvā dzīvespriecīgu hitu ”Darām!”

1 komentārs
Uzlecoša zvaigzne no Jelgavas piedāvā dzīvespriecīgu hitu ”Darām!”
PUBLICITĀTES FOTO

Jaunā dziesmu autore un dziedātāja Mønta, īstajā vārdā Monta Strūberga, no Jelgavas, pērnā gada oktobrī debitēja ar savu pirmo solo dziesmu ”Tu nezini, kas gaida tevi” un kopš tā brīža regulāri publicē dziesmas. Šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam nodots jauns skaņdarbs ”Darām!”.

”Ir dziesmas, kas pie autora atnāk momentāli. Šī ir viena no tādām. Pie manis tā atnāca pagājušajā pavasarī, kad pamazām veidoju citādāku savu dzīves ceļu. Šī dziesma ir mans motoriņš, ar kuru es iezīmēju sev to posmu, kurā es sapratu, ka man ir jādara tas, kas man patīk, kamēr tas izdodas,” par jaunāko dziesmu stāsta uzlecošā zvaigzne.

Dziesma ierakstīta studijā ”Factory Sounds Studio” sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču. Dziesmas teksta video veidojis Ēriks Saksons.

”Tikpat viegli, kā dziesma atnāca pie manis, tikpat viegli arī tās aranžējums tapa Gintam Stankevičam.

Tas ir liels retums tādam perfekcionistam kā man, ka mani var pārsteigt ar kaut ko tā, ka man nav pat nekā, ko piebilst. Tā gadījās mums ar Gintu šoreiz. Viņš atsūtīja demo versiju dziesmai un es biju sajūsmā par to, cik ļoti tā skan tā, kā es to biju iedomājusies,” sadarbību ar Stankeviču raksturo dziedātāja.

”Gribēju, lai šis video ir ar kaut ko īpašs, ne tikai ar krāsām un košumu. Man gribējās, lai tā sajūta ir tāda, kā esam uz ielām redzējuši, ka cilvēki kaut ko sludina vai streiko. Veiksmīga sadarbība man ir izveidojusies ar Ēriku Saksonu, kurš mani meistarīgi uzklausa un spēja precīzi izpildīt to, ko es vēlējos redzēt. Skatīsimies, vai arī klausītāji un skatītāji to uztvers.”

Dziesma ”Darām!” ir pieejama visos populārākajos mūzikas straumēšanas un lejupielādes servisos visā pasaulē.