Uzlecošā zvaigzne Būū priecē ar jaunu hitu – ”Sāku no sākuma”

8 komentāri
Uzlecošā zvaigzne Būū priecē ar jaunu hitu – ”Sāku no sākuma”
PUBLICITĀTES FOTO

Ar jaunu dziesmu savus talanta cienītājus iepriecinājusi jaunā pašmāju popdziedātāja Būū – pie klausītājiem devies viņas otrais singls ”Sāku no sākuma”.

Plašāka publika Būū iepazina šopavasar, kad viņa izdeva savu pirmo dziesmu ”Siekala”, un Būū apgriezieni arvien pieņemas spēkā. ”Šī ir mana izlaušanās no čaulas, kurai ļoti ilgi esmu gatavojusies.” saka Būū, kura iepriekš darbojās kā dziesmu autore citiem popmūzikas māksliniekiem.

”Dzīves laikā mums katram ir ļoti daudz šo ”mazo sākumu”. Dažreiz tas pat vienas dienas ietvaros, kad ir jānomirst un jāpārdzimst, atmetot savu veco identitāti un ar to saistītos lēmumus, ” par dziesmu ”Sāku no sākuma” saka tās autore Būū, īstajā vārdā Ilze Fārte. Dziesma iezīmē Ilzes lēmumu par solo karjeras uzsākšanu – ar to saistītajām priekiem un raizēm.

Dziesmas producents ir Armands Varslavāns, bet miksu un māsteru veicis Andis Ansons. Fonogrammas ierakstu atbalstījusi LaIPA. Savukārt dziesmas ”Sāku no sākuma” videoklipa režisore un producente ir Agnese Rozniece kopā ar Zvaigznājs.lv komandu, kas ir vokālistu konkursa ”Ghetto Faktors” galvenās balvas realizācija. Būū ”Ghetto Faktors” uzvarēja šīs vasaras sākumā.

8 komentāri