Ūdrītis šovasar sāks pārvietoties ar īpašu trīsriteni

1 komentārs
Ūdrītis šovasar sāks pārvietoties ar īpašu trīsriteni
Publicitātes foto

Lai arī mūziķa Rolanda Baloža-Ūdra atveseļošanās procesā vēl ir daudz izaicinājumu, viņa veselības stāvoklis lēnām uzlabojas, un šajā vasarā viņš jau varēs pārvietoties ar viņam pielāgotu velosipēdu, ziņo ”Fonds Līdzskaņa”.

Katru Ūdrīša panākumu viņa ģimene sauc par brīnumu un tāda noteikti ir arī ziņa par iespēju šovasar pārvietoties ar īpaši piemērota trīsriteņa palīdzību.

”Trīsriteni tradicionāli uztver kā palīglīdzekli fiziskām aktivitātēm un rehabilitācijai, kāds tas noteikti arī ir. Bet šo gadu laikā apstiprinājies, ka tas ir arī nebeidzams prieka avots, kas sniedz motivāciju un tas rehabilitācijas procesā ir jo īpaši svarīgi,” stāsta sociālās uzņēmējdarbības uzņēmuma ”Hopp” pārstāve Madara Makare.

Aprīļa beigās ”Hopp” speciālisti ciemojās pie mūziķa un viņa sievas Ilonas Ventspilī, lai ”pielaikotu” trīsriteni, kura iegādi organizē ”Fonds Līdzskaņa”, un noskaidrotu nepieciešamo papildaprīkojumu, kas palīdzētu mūziķa rehabilitācijas procesā.

Īpaši viņa vajadzībām tiks pielāgots velosipēda sēdeklis, rokas un kāju stiprinājumi un muguras balsts. Trīsritenis būs vērā ņemams palīgs Ūdrīša ikdienā – ar tā palīdzību viņš varēs vieglāk pārvietoties, veikt lielākus attālumus, kā arī ļaus vairāk laika pavadīt svaigā gaisā.

Ūdrītis un viņa ģimene izsaka lielu pateicību par atbalstu!

Pirms vairāk nekā diviem gadiem dziedātāju, komponistu un dzejnieku Rolandu Ūdri-Balodi notrieca auto. Sākotnēji ārsti prognozēja, ka viņš, visticamāk, neizdzīvos vai arī atlikušo dzīvi aizvadīs veģetatīvā stāvoklī. Taču, pateicoties mediķu kompetencei, ģimenes rūpēm, sabiedrības finansiālajam un emocionālajam atbalstam, un nenoliedzami arī mūziķa gara spēkam, noticis neticamais, un Ūdrītis atveseļojas.