TV3 svētku koncerts ”Svinot Latviju” pulcē vairāk nekā 80 mūziķu

Pievienot komentāru
TV3 svētku koncerts ”Svinot Latviju” pulcē vairāk nekā 80 mūziķu
PUBLICITĀTES FOTO

Otrdien, 4. maijā, plkst. 20.45 kanāls TV3 un radio Star FM aicina skatītājus uz kopīgām svinībām svētku koncertā ”Svinot Latviju!”, kas ienesīs prieku un pacilājumu katrā mājsaimniecībā. Koncertu vadīs brāļi Rihards un Oskars Leperi, un tajā uzstāsies vairāk nekā 80 Latvijā mīlētu un cienītu mūziķu.

Šie, tautā mīļi saukti kā Baltā galdauta svētki, ir sirsnīgs mīlestības apliecinājums mūsu dzimtenei, kas apvieno ikvienu Latvijas iedzīvotāju kopīgā svinību noskaņā.

Lai arī šogad svētkus svinēsim tikai tuvāko lokā, kanāls TV3 ienesīs svētkus katrā mājsaimniecībā, piedāvājot skatītājiem koncertu ”Svinot Latviju!”.

Koncerts norisināsies Raiņa sētā, pieskandinot Jūrmalas kāpas un to vadīs šarmantie brāļi Rihards un Oskars Leperi, izskanot sirsnīgiem sveicieniem un sarunām ar mūziķiem.

Koncerta piedalās vairāk nekā 80 mūziķi – grupas, dueti, muzikālās apvienības, kā arī gaidāmi vairāki, pārsteidzoši muzikālie pirmatskaņojumi.

Vakara garumā uz skatuves kāps Laima Vaikule, Intars Busulis, Kārlis Lācis, Igo, DAGAMBA, Musiqq, Carnival Youth, Aija Andrejeva, Linda Leen, Astro`n`out, Sudden Lights, Jānis Stībelis, Olga Rajecka, bet bet, Marija Naumova, Ieva Kerēvica, Ērika Eglija, Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, Kaspars Zemītis, Beāte Zviedre, Jānis Aišpurs, Artūrs Skrastiņš, Kaspars Znotiņš, Jānis Šipkēvics, Dabasu Durovys, Katrīna Dimanta, Lauris Valters, Antra Stafecka un Dārta Stepanova.

Skaties svētku koncertu ”Svinot Latviju!” 4. maijā plkst. 20.45 kanālā TV3!