Trīsdesmitajā dzimšanas dienā Seksīgā Lee atzīstas, ka mazliet mīl Lieni Greifāni

7 komentāri
Trīsdesmitajā dzimšanas dienā Seksīgā Lee atzīstas, ka mazliet mīl Lieni Greifāni
FACEBOOK

Liene Ušakova, jeb Seksīgā Lee nosvinējusi savu trīsdesmito dzimšanas dienu. Jubilejas vakarā skaistule ar sociālo tīklu palīdzību paziņo, ko domā par skatuves kolēģi Lieni Greifāni.

Saņemot jubilejā sirsnīgu apsveikumu no Lienes Greifānes, Seksīgā Lee neslēpj, ka agrāk Greifāni nav varējusi ciest.

Video: Seksīgajai Lee jauns hobijs – dejošana ap stieni

Negatīvs viedoklis par dziedātāju viņai radies pateicoties Latvijas medijiem, to radītajam tēlam. Izrādās Greifāne ir viena no patiesākajām, foršākajām sievietēm, kuru viņa pazīst.

Pēc Seksīgās Lee domām Liene ir izpalīdzīga, dabiska un mīloša. Lee neslēpj, ka mazliet mīl skatuves kolēģi.

Jubilāre piebilst, ka nevajag ticēt visam, ko redzam, jo arī viņa neesot nekāda ”suchka”, kā mums šķiet, bet gan tīri jauka personība.

Greifāne nespēj beigt sajūsmināties par draudzenes izskatu, rakstot, ka visi čaļi, kuri redzējuši Lieni jubilejas vakarā, ir noģībuši. Toties dāmas nu aiz muguras aprunā, cik drausmīga, šausmīga, nesmuka un vispār ”lose” ir Seksīgā Lee! Viņas abas zinot, kā ir patiesībā!

Seksīgā Lee atklāj, kādas skaistuma procedūras veikusi

Trīsdesmit gadus vecā lēdija nebija plānojusi svinēt tik zīmīgu jubileju. Par pārsteiguma ballīti parūpējās Seksīgās Lee draudzenes un mamma.

Meitenes pārsteidza jubilāri ar rozā baloniem, austerēm, šampanieti, sarkanu kūku – viss, kas seksīgajai dāmai patīk un liecina par bezrūpīgu dzīvi.

Svinībām Seksīgā Lee bija izvēlējusies kleitu, kura neslēpj viņas tvirtos apaļumus un formas.