Tracis pašmāju repa aprindās: drīzumā gaidāms pamatīgs reperu duelis

4 komentāri
Tracis pašmāju repa aprindās: drīzumā gaidāms pamatīgs reperu duelis
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kādu brīdi pašmāju šovbiznesā valdījis miers, bet septembra sākumā vietējās hiphopa aprindas sašūpojusi vēsts par kādu cīniņu – reperis Bacis, īstajā vārdā Artis Buls, uz brīvrunu cīņu jeb ”batlu” izaicinājis viņam netīkamo Metaforu jeb Gvido Podnieku.

Kā Skaties.lv skaidro Bacis, pēc viņa domām, Metafors nav tā vērts, lai sevi sauktu par reperi, un šis arī esot dueļa iemesls.

”Jau vairākus gadus uzskatu, ka viņš nav cienīgs sevi pozicionēt kā reperi, tāpēc arī rīkoju pasākumu, kurā vēlos to viņam pierādīt.

Es iesmeju par viņa mūziku, kas man liekas samāksloti bērnišķīga. Tāpēc arī publiski nosaucu viņu par bērna repa karali,” savu nepatiku pret Metaforu skaidro Bacis.

Baci īpaši sadusmojusi laikabiedra dziesma “Zemapziņas demolācija”.

”Nepatika, kā viņš izteicās dziesmā, sevi saucot par līderi, jo viņš nav nekāds līderis. Viņš ir pārāk nekorekts savās dziesmās, izpildot vāju izpildījumu un, ja viņš vēl atļaujas sevi vērtēt tur, kur viņš nav, tas mani uzkurināja,” klāsta Bacis.

Kas par sacelto jezgu sakāms pašam Metaforam?

”Viņam laikam ir iebildumi pret mani vai manu mūziku, tādējādi viņš cenšas mani izaicināt vai ko tamlīdzīgu.
Vienkārši ne no kurienes sākas publiski izteicieni ”Facebook” un izaicinājums uz batlu.

Ar viņu privāti neesmu komunicējis un it kā pirms tam arī nav bijušas nekādas domstarpības. Nezinu, kas viņam padomā vai kas viņam ir par iebildumiem,” atzīst Metafors un Skaties.lv apstiprina, ka batlam ir piekritis.

Dueļa vieta un laiks pagaidām vēl nav zināmi, bet, kā stāsta Bacis, ap cīņas organizēšanu norit cītīgs darbs.

”Mans menedžeris cītīgi strādā pie kluba meklēšanas, kurā varētu šo organizēt. Man personīgi visparocīgākā vieta būtu Tukums, jo mums abiem ar Metaforu ir daudz zināmu cilvēku tajā pilsētā, bet viss ir menedžera rokās,” saka Bacis.

”Ja viņš vēlas batlu, tad lai visu organizē. Ne es šo karu sāku. Neuzskatu, ka man būtu jātērē savs laiks.

Kas un kā notiks, es nemāku komentēt, bet man ir šis tas padomā. Lai viņš turpina, ko ir iesācis!

Droši vien tikšu informēts par to, kur un kā notiks, un vai kas tāds vispār notiks. Man, ja godīgi, šis viss ir mazsvarīgi, ļoti neiespringstu uz šīm lietām,” tā Metafors.

Bacim šis nebūs pirmais batls – 2017. gada vasarā reperis piedalījās rīmju cīņās “Summer Rap Battle”.

Viens no Bača hitiem