Timberleiks beidzot apstiprina: viņš un Džesika Bīla slepus kļuvuši par vecākiem otrajai atvasei

1 komentārs
Timberleiks beidzot apstiprina: viņš un Džesika Bīla slepus kļuvuši par vecākiem otrajai atvasei
AFP/SCANPIX

Skaistus jaunumus apstiprinājis viens no Amerikas skaistākajiem pāriem – mūziķis un aktieris Džastins Timberleiks un viņa laulātā draudzene aktrise Džesika Bīla pērn kļuvuši par vecākiem otrajai atvasei.

Baumas par to, ka Timberleiks un Bīla, kuri jau ir vecāki piecus gadus vecajam dēlam Sailesam, pasaulē sagaidījuši otru bērniņu, virmoja jau pērnā gada jūlijā. Taču tolaik neviens no vecākiem šīs runas nekomentēja.

Nu 39 gadus vecais dziedātājs un aktieris šīs ziņas apstiprināja intervijā televīzijas pārraidē “The Ellen DeGeneres Show”.

Lūgts atklāt, “kā aptuveni viņu sauc un cik aptuveni vecs viņš ir”, Timberleiks sacīja: ”Jā, es jums pateikšu viņa vārdu. Viņu sauc Fineass. Viņš ir superīgs, viņš ir tik jauks, un neviens neguļ.”

“Bet mēs esam sajūsmā. Mēs esam saviļņoti un nevaram būt laimīgāki. Esmu ļoti pateicīgs,” izteicās mūziķis.

Kā vēsta ”Daily Mail”, Fineass ir atvasināts no ebreju vārda Pinčass, kas nozīmē ”orākuls”.

Pāris apprecējās 2012. gadā, bet viņu laulības dzīve pasaules uzmanības lokā nonāca pēc tam, kad Timberleiks kopā ar ekrāna partneri Ališu Veinraitu tika pieķerts divdomīgā situācijā, kad kopā atpūtās bārā. Runas par abu tuvajām attiecībām Timberleiks kategoriski noliedza un publiski atvainojās mīļotajai sievietei.