“Tik daudz meiteņu iepriekš redzēts tikai pludmalē.” Juglas reperis Mīts skaļi piesaka dziesmu par ziemas riepu maiņu

Nedēļas sākumā Latvija sagaidīja pirmo sniegu, un par godu notikumam pašmāju hiphopa pārstāvis Mīts steidz piedāvāt savu jaunāko singlu ”Piļī piļī pa pedāli”. Ar dziesmu mūziķis iedzīvotāju vidū aktualizē jautājumu par savlaicīgu ziemas riepu nomaiņu saviem automobiļiem.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Tagad heiterīši un visādi endziņa un kiviča rēgi var droši pieslēgties, lai gudri padirstu par lietām par kuram pašiem nav ne jausmas jo rāpotājam, nekad nav lemts lidot.
  Jā droši var teikt, šajā ir daudz kas redzēts, skaistas meitenes, zelta ķēdes, krutas un mašīnas un viss pārējais, tcipa copy/paste , bet tomēr ņefiga. Tomēr šajā klipā ir ielikts ļoti daudz no sevis paša, laiks, darbs, emocijas, draugi, mirkļi un viss pārējais, lai teikt ar šo mūziku var atrast jautrību, cerību, prieku un es pat teikšu mīlestību. Jo tikai patiesi radīta mūzika var atklāt mūsu dvēseles patiesās iespējas; to klausoties jūti, ka esi spējīgs kam cildenam! Vienkārši atslābstam un baudam īstu un savu mūziku ! :)
 • ?

  ?

  Kurā vietā dziesma ir kkas minēts par ziemas riepu nomaiņu? Un vēl, tā logiski domājot un spriežot- ziemas riepu nomaiņa... ttd ziemas uz vasaras jāmaina? Kkā nelaikā. Ja gribejāt pareizi, tad vajadzēja vasaras riepu nomaiņa uz ziemas. Da kaut vai ziemas riepu uzlikšna. Bet tā, ziemas riepu nomaiņa, pēc manas saprašanas nomaiņa ir kko noņem nost un tā vieta liec citu, ko- vasaras riepas? Vai ne tā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!