“Tik daudz meiteņu iepriekš redzēts tikai pludmalē.” Juglas reperis Mīts skaļi piesaka dziesmu par ziemas riepu maiņu

4 komentāri
“Tik daudz meiteņu iepriekš redzēts tikai pludmalē.” Juglas reperis Mīts skaļi piesaka dziesmu par ziemas riepu maiņu

Nedēļas sākumā Latvija sagaidīja pirmo sniegu, un par godu notikumam pašmāju hiphopa pārstāvis Mīts steidz piedāvāt savu jaunāko singlu ”Piļī piļī pa pedāli”. Ar dziesmu mūziķis iedzīvotāju vidū aktualizē jautājumu par savlaicīgu ziemas riepu nomaiņu saviem automobiļiem.

”Latvijas hiphopa scēnā tas ir kas vēl neredzēts. Tik daudz meiteņu pēdējo reizi kopā redzēts tikai pludmalē. Klipā vērojama jautrība un pozitīvisms. Jaunieši ziņo citiem par citādāku skatu uz dzīvi,” dziesmas videoklipu Skaties.lv komentē 23 gadus vecais hiphoperis Mīts, īstajā vārdā Lūkass Ļitvīnovs.

”Manuprāt, mums viss izdevās. Ja pati ideja radās spontāni – kā jau visi pasaules labākie muzikālie skaņdarbi. Tad mēs to izdarīsim atkal un atkal, tas ir tikai laika jautājums. Vai es esmu gandarīts? Jā,” atzīst mākslinieks un pateicas visiem projektā iesaistītajiem, jo klipa filmēšanā rūpju un problēmu nav trūcis: ”Salūts visiem, kas ieradās. Viņi bija mūsu glābiņš.

Mēs bijām diezgan vīlušies, un es varu simtprocentīgi apgalvot, ka vilties kādā ir nopietnāk nekā būt vienkārši dusmīgam. Mēs gribētu redzēt atsaucīgākus jauniešus. Tas taču ir tik labi – parādīt sevi.

Mums pat bija garš, garš saraksts ar Latvijas talantiem un cilvēkiem, kas ieradīsies. Laiks gāja, dienu palika mazāk un arī cilvēki sāka uzteikt. Parkūristi, karsējmeitenes, deju kolektīvs un vienkārši desmitiem jauniešu neieradās.

Mēs jau jutām, ka lielākoties viss ir tukša ūdens liešana. Tā nu mēs sākām iet skolās un vaicāt pēc palīdzības, nomainījām pat filmēšanas vietu. Jau laicīgi sākām izlīmēt mūsu dzimtajā vietā Juglā lapiņas ar aicinājumiem uz filmēšanos. Visu atrisinājām paši.”

Jauno dziesmu Mīts radījis sadarbībā ar savu labu draugu un bītbokseri Robertu Meļņiku, producentu Tabli no studijas ”401” un producentu, šovā ”X Faktors” iepazīto Ronaldu Znatnaju (studija “kāpjam kalnā”).

”Viņš ne tikai ”X Faktorā” ir spējīgs parādīt žūrijai vidējo pirkstu, bet ir spējīgs darboties tiešām daudzpusīgi un ar lielu komandas garu. Šobrīd strādājam pie mana un arī Rona albuma. Ronalds atbrauca, mēs pārtraucām mūziku, tad izkrāmējām bungas zem klajas debess un turpinājām,” stāsta mīts.

Savukārt videoklipa filmētājs Reinis Pētersons Latvija speciāli ieradās no Maltas, lai pabeigtu filmēt klipu.

Noskaties!

Līdz 2020. gada vasarai mūziķis sola izdot savu pirmo debijas albumu, kas sastāvēs no astoņām līdz desmit dziesmām. Albums sevī ietvers arī muzikālas sadarbības.

”Mēs taisīsim haosu Latvijas hiphopa scēnā. Mēs arī tur esam, mēs sevi pierādīsim,” teic Mīts un ikvienam novēl turēties pie saviem sapņiem: ”Viss, ko es gribu darīt, ir sekot saviem sapņiem. Nekādā gadījumā neatmet ar roku tiem!”