Tiesāšanās par Valtera Frīdenberga mantojumu joprojām turpinās

0 Komentāru
Tiesāšanās par Valtera Frīdenberga mantojumu joprojām turpinās
NORA KREVNEVA, F64

17. oktobrī apritēs trīs gadi, kopš cīņu ar smagu slimību zaudēja mūziķis un TV raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs. Nu tapis zināms, ka tiesāšanās par viņa atstāto mantojumu joprojām nav beigusies.

Pagājušajā nedēļā Rīgas Pārdaugavas tiesā notika kārtējā tiesas sēde, kurā tika skatītā Valtera Frīdenberga draudzenes Kristīnes Paegles prasība par mantojuma apstrīdēšanu, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Galvenais strīdus ābols ir 1317 kvadrātmetrus plašā privātmāja Pārdaugavā, ko Valters pēc nāves novēlēja sadalīt četriem mantiniekiem – līgavai Kristīnei, draugam Marekam Bērentam un krustmeitām Esterei un Renātei.

Neskatoties uz to, ka Valtera vēlmes, kuras viņš bija uzskaitījis savā testamentā, bija izpildītas, Kristīne Paegle nebija mierā ar mantojuma sadali un pret pārējiem mantiniekiem ierosināja tiesvedību.

“Lai Kristīne pati izstāsta, kas viņu neapmierina. Varu pateikt tikai to, ka tiesas process joprojām nav beidzies, tas tika pagarināts,” “Privātajai Dzīvei” atklāja Mareks.

Kristīne no komentāra sniegšanas attiecās.

Joprojām nav arī skaidri zināms, kāds liktenis piemeklējis Valtera Frīdenberga pelnus. Mūziķa vēlme esot bijusi, lai pēc nāves tiktu kremēts un pelni tiktu izkaisīti okeānā. Vai tā ir noticis, aizvien nav zināms.

0 Komentāru