Tiek tirgotas biļetes uz vērienīgu virtuālo ballīti

Pievienot komentāru
Tiek tirgotas biļetes uz vērienīgu virtuālo ballīti

Kamēr daudzi mūziķi turpina sūroties par to, ka krīzes laikā nav iespējams rīkot koncertus un nopelnīt naudiņu, Markus Riva atradis alternatīvu risinājumu. Viņš sācis tirgot biļetes uz pirmo virtuālo ballīti.

Ja nevaram satikties kārtīgā ballītē klātienē, tad varam to darīt virtuāli. Markus Riva ielūdz uz ”PURE POP DISCO” globālo ballīti! Pievienojies jau rīt – 24. aprīlī tiešraidē no ”Fantadroma”.

Tikai dejojami skaņdarbi, interaktīvais čats, vienreizēji go-go dejotāji, padomi dzērienu un ēdienu izvēlē, īpašie viesi no visas pasaules, skatītāju balsojums par foršāko deju, konkursi, balvas un iespaidīgi tehnoloģiskie risinājumi – piedalies, dejo, skaties, atpūties!

Pasākums notiks latviešu, angļu un krievu valodā. Tā laikā visi turpināsim ievērot vismaz 2 metru attālumu.

Biļetes uz ”Markus Riva aicina – PURE POP DISCO VIRTUĀLĀ BALLĪTE” pieejamas ”Biļešu Serviss” tīklā – biļešu pirmā cena – 5 eiro. Pasākums notiks tiešraidē 24. aprīlī plkst. 19.00. Tiešraide būs pieejama ŠEIT.

”PURE POP DISCO” virtuālo tiešraidi nodrošina “UNTITLED originals” sadarbībā ar ”Markus Riva Music” un konferenču un pasākumu centru ”Fantadroms”.