”Tēls ir būtisks!” Jaunā dziedātāja Jūlija Mayer pastāsta, kā izvēlējusies tērpus ”Slāvu Bazāram”

0 Komentāru
”Tēls ir būtisks!” Jaunā dziedātāja Jūlija Mayer pastāsta, kā izvēlējusies tērpus ”Slāvu Bazāram”
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Baltkrievijā no 15. līdz 18. jūlijam norisinājās mūzikas un mākslas festivāls ”Slāvu Bazārs”, kurā Latviju pārstāvēja jaunā dziedātāja Jūlija Mayer. Latvijai neizdevās iekļūt labāko sešiniekā. Jūlija pastāsta par tērpu izvēli, kas ir ļoti būtisks moments šāda veida konkursos.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Jūlija atklāj, ka kleitu pirmajam uznācienam uz skatuves izvēlējusies īpaši uzmanīgi, kā nekā tā ir iepazīstināšana ar sevi un tam ir jābūt neaizmirstamam momentam.

Iepazīsti! Baltkrievijā notiekošajā ”Slāvu Bazārā” Latviju pārstāvēs Jūlija Mayer

Latvija konkursā ”Slāvu Bazārs” neiekļūst sešu labāko mākslinieku lokā

”Gribēju ko neaizmirstamu un neparastu. Melnā kleita ar dziļu dekoltē un gaisīgu svārku daļu lieliski iederējās un noteikti nepalika nepamanīta,” smaida Jūlija.

Pasaules hita dienā jaunā dziedātāja izpildīja Vitnijas Hjūstones dziesmu ”Run to you”. Lai papildinātu dziesmu mūziķe izvēlējās Holivudas stilu.

”Gara, mirdzoša kleita ar atvērtu muguru, papildināta ar frizūra un tumšu vakara grimu, kas izceļ acis, rada dīvas tēlu,” tā Jūlija.

Lai pārsteigtu žūriju un skatītājus, radītu daudzpusīgu iespaidu par sevi un parādītu sevi jau citā ampluā slāvu hitam “Червона рута” jaunā dziedātāja izvēlējās pilnībā pretēju vizuālo tēlu.

Melno krāsu nomainīja gaiši violets, gaisīgs tērps, parādot Jūliju, maigu un sievišķīgu. Vakara vadītāji dziedātāju salīdzināja ar princesi.

Neskatoties uz stilīgumu un sievišķību, Jūlija nav no tām sievietēm, kurai patīk ”ķemmēt” veikalus, tāpēc viņa priecājas, ka visus tērpus izdevās atrast ”Gia Rīga”.

0 Komentāru