Tautā mīlētā grupa “Lauku muzikanti” priecē ar jaunu dziesmu

Pievienot komentāru
Tautā mīlētā grupa “Lauku muzikanti” priecē ar jaunu dziesmu
PUBLICITĀTES FOTO

Šoruden jaunu dziesmu izdevusi tautā iemīļotā grupa “Lauku muzikanti” – plašākas publikas novērtējumam nodots skaņdarbs ”Mākoņi balti un rozes”.

Jaunās dziesmas mūzikas autors ir grupas solists Normunds Ķietis, savukārt dziesmai vārdus sarakstījis Guntars Račs, bet grupai pirmo reizi ierakstu sesijā ir piedalījies talantīgais ģitārists Arnolds Kārklis, kurš ar savu mandolīnas skaņu ir ienesis jaunas vēsmas grupas skanējumā.

”Laiku pa laikam kaut ko uzrakstu Normundam. Man šķiet, ka viņa balsi un grupas muzicēšanas manieri var ļoti viegli atpazīt starp daudziem citiem. Tas vienmēr ir savāds gaišums arī dažkārt skumjās dziesmās. Viņiem vienmēr skan kaut kā gaiši un viegli, un to nemaz nav tik viegli panākt,” stāsta Guntars Račs.

Dziesma ”Mākoņi balti un rozes”, pēc Rača domām, ir viens no labākajiem abu kopdarbiem. “Tāpēc es ar nepacietību gaidīšu, vai arī klausītājus tas uzrunās.

Lai dziesmai veicas un lai klausītāji tajā atrod kaut ko tieši sev,” tā Račs.

Šī dziesma ir par mūsu sapņiem, par to, ka mums patiesībā jau neko daudz nevajag, tikai sajust, ka esam mīlēti un viens otram vajadzīgi. Tik vienkārši. Ceru, ka jums patiks!” teic Normunds Ķietis.

Dziesma atrodama arī populārajās straumēšanas platformās.