Tas ir jādzird! Latvijā uzmirdz vēl viens Renāra Kaupera balss dubultnieks

8 komentāri
Tas ir jādzird! Latvijā uzmirdz vēl viens Renāra Kaupera balss dubultnieks
PUBLICITĀTES FOTO

Tērbatas ielas ”Ezītis miglā” notikusi ”Ezīša karaokes izaicinājuma” konkursa trešā kārta. Par tās sensāciju kļuva un vakara lielākās ovācijas izpelnījās hipsterīga paskata jaunietis, kuram izpildot ”Prāta Vētras” dziesmu, publikā iestājās neviltots šoks, jo šķita, – pats Renārs Kaupers ir ieradies uz karaoki padziedāt.

Kā Skaties.lv atklāj ”Ezīša” pārstāvji, talants izvēlējies ap sevi saglabāt noslēpumainības plīvuru un uzstājoties nav atklājis vārdu.

Jaunais talants izvēlējās karaokes konkursā sevi parādīt ar dziesmu no ”Prāta vētras” repertuāra – ”Tavas mājas manā azotē”.

Izdzirdot mūziķa balss tembru, zālē sākās ovācijas – jaunā dziedātāja balss tembrs ir ļoti līdzīgs Renāra Kaupera, kurš oriģinālā izpilda šo dziesmu, balsij. Arī vizuāli puisis ir līdzīgs ”Prāta vētras” solistam – publika sāka spriest, ka vai tik nebūs kāds radinieks.

Nenoliedzami, tas sajūsmināja arī žūriju, un jau 8. augustā viņam būs iespēja parādīt sevi vēl spilgtāk karaokes pusfinālā.

Viens no vakara jautrākajiem pārsteigumiem, nenoliedzami, bija dziedošā draugu kompānija, kuras viens no dalībniekiem nolēma atkailināties – sarīkojot striptīza šovu.

Žūrijas dāmas Elita Drāke un Sabīne Berezina vēl ilgi nebeidza jūsmot par piedzīvoto.

Taču tikpat lielu pārsteigumu un korekcijas žūrijas verdiktā sarūpēja bārmene Dace. Meitene tik emocionāli nodziedāja grupas ”Opus pro” dziesmu ”Tu un es”, ka žūrijai bija skaidrs, ka arī viņai jāpiedalās pusfināla cīņās. Šajā atlases kārtā bija ļoti daudz spēcīgu dalībnieku un žūrija lēma uz finālu nosūtīt uzreiz divus dalībniekus, bet trīs uz pusfinālu.

Atceries – arī tev vēl ir iespēja izbaudīt karaokes izaicinājumu. Šodien, 1. augustā, viss notiek Grēcinieku ”Ezītis miglā”, bet rīt atlases kārtas noslēgsies Ogrē.
8 komentāri