Svinot mīlas piecgadi, Kiops un viņa līgava apvienojas duetā

8 komentāri
Svinot mīlas piecgadi, Kiops un viņa līgava apvienojas duetā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mūziķis Sandis Kiops un viņa daiļā līgava Daina Laukmane nosvinējuši 5 gadu mīlas jubileju. Par godu šim skaistajam notikumam abi vēlas dalīties romantiskajās sajūtās arī ar faniem. Mīlētāju mēnesī februārī pāris laiž klajā jaunu hitu – ”Mīlas arfa”. Klips filmēts saulainajā Itālijā.

”Mūsu piecu gadu jubileja apritēja jau 2020. gada 15. aprīlī, nu jau šogad aprīlī būs seši gadi, kā esam kopā,” Skaties.lv stāsta Kiops. Gadu laikā sakrātās romantiskās emocijas nu ieliktas ”Mīlas arfā”! Dziesma papildināta ar video, kas ļaus skatītājiem doties ceļojumā, kuru tagad tik ļoti pietrūkst.

”Videoklipus vienmēr filmējam, esot ceļojumos ārpus Latvijas. Arī dziesmai ”Mīlas arfa” videoklipu filmējām manā vārda dienas ceļojumā, 2020. gada jūlijā Itālijā.

Šo videoklipu bija domāts filmēt Amerikā, bet, tā kā pagājušajā gadā pasaule sagriezās otrādi, klips tika nofilmēts Itālijā, mazā, skaistā pilsētiņā Molfettā,” stāsta mūziķis.

Dziedāšanas skati filmēti īpaši romantiska saulrieta laikā.

”Itālijā saulriets ir krietni ātrāk, kā pie mums. Ar dronu filmēju gan no rīta, gan vakarā. Pēc filmēšanas, protams, pavadījām romantisku vakaru, atzīmējot padarīto Molfettas krodziņos.

Un tā kā pagājušajā svētdienā bija Valentīndiena, sapratām, ka ir īstais brīdis laist dziesmu un klipu pie klausītājiem. Dziesmas teksta mūzikas autors un producents esmu,  arī filmēšanu ar kameru dronu un montāžu veicu pats.

Es un Daina visiem saviem faniem un klausītājiem novēlam, lai jums vienmēr ir klāt kāds cilvēks, kurš jūs no sirds mīl un ir blakus – kā priekos, tā arī tad, kad neiet pa dzīvi tik labi, kā gribētos,” faniem vēl Kiops.

8 komentāri