Sūri kadri: Sandis Kiops Dubaijas tusiņā apskādējis torsu; paglābts tikai “ficuks”

6 komentāri
Sūri kadri: Sandis Kiops Dubaijas tusiņā apskādējis torsu; paglābts tikai “ficuks”
FACEBOOK

Populārais mūziķis Sandis Kiops ar līgavu, restorānu biznesa īpašnieci Dainu Laukmani, šobrīd atrodas Dubaijā, kur iekūlies kārtējā ligā. Mākslinieks pludmales ballītē apdedzinājis visu savu trenēto torsu.

”Pēc vakardienas tusiņa Dubaijas pludmalē, šorīt pamostoties, es vairs nepazinu sevi. Esmu kļuvis līdzīgs vēzītim,” no Dubaijas ziņo Kiops.

Kā Skaties.lv atklāj mākslinieks, viņš jūtoties ”kā uz pannas uzcepts steiks”.

Bet tas jau nebūtu Kiops, kas pat bēdā nespētu atrast pozitīvo momentu. Mūziķis steidz priecāties par to, ka ballīte nav notikusi nūdistu pludmalē, jo tad viņš noteikti būtu sekojis visām nūdistu tradīcijām un arī “ficukam” klātos pavisam sūri.

”Vienīgā vieta, kas nav cietusi, ir vīrišķais lepnums, par ko Dainai liels prieks. Ja te būtu nūdistu pludmales, tad vīrišķajam lepnumam arī būtu vāks,” smejas Kiops.

Taču pat šī neraža Kiopu neapstādinās piedzīvojumos!

”Es jau no rīta iegādājos ”After sun lotion” krēmu, sasmērēju visu nodegušo, saģērbos tā, lai saule pēc iespējas mazāk tiek man pie nodegušajām vietām klāt, un tūlīt jau došos baudīt Dubaijas skaistākās vietas tālāk. Īstu un niknu ceļotāju nevar apturēt nekas no ceļojumu prieku baudīšanas.

Tūlīt jau izbraucam uz safari pa tuksnesi, tā kā ceļojums Arābu emirātos turpinās pilnā sparā!” līksmo Kiops.