”Summer Sound” mākslinieku sarakstu papildina ”Rīgas Modes”

Pievienot komentāru
”Summer Sound” mākslinieku sarakstu papildina ”Rīgas Modes”
PUBLICITĀTES FOTO

Turpinot izziņot festivāla ”Summer Sound” 2020. gada viesus, šonedēļ kārta ir pienākusi vēl vienai pašmāju apvienībai – grupai ”Rīgas Modes”. Mūziķi pievienojas tiem, kuri jau šovasar uzstāsies festivālā Liepājā jūlija izskaņā, Skaties.lv informē festivāla organizatori.

Muzikālās apvienības ”Rīgas Modes” rašanās laiks ir datējams ar 2014. gadu, kad pie klausītājiem nonāca arī viņu debijas minialbums ar tādu pašu nosaukumu – ”Rīgas Modes”. Par māju pilsētu gan ”Rīgas Modes” piecu cilvēku kolektīvs sauc ”Ogres trikotāžas” ražotnes pilsētu – Ogri, bet, koncertējot un uzstājoties festivālos, ”Rīgas Modes” ir viesojušies daudzās Latvijas pilsētās.

2016. gadā ”Rīgas Modes” izdeva pirmo albumu – ”Fantastiski” un par to saņēma ”Zelta Mikrofona” balvu kā ”Gada labākais popmūzikas albums”, kā arī mūzikas kritiķu augstāko novērtējumu – Austras balvu.

2018. gadā ”Rīgas Modes” izdeva mūžībā pāragri aizgājušā mūziķa Mārtiņa Freimaņa dziesmas ”Redz, kā tu ar mani” kaverversiju, kā vienu no Freimanim veltītā piemiņas albuma ”Mans draugs – Mārtiņš Freimanis dziesmām”.

Šobrīd ”Rīgas Modes” aktīvi darbojas studijā, gatavojot nākamo studijas ierakstu, kurā būšot sajūtamas 1980. gados popularitāti ieguvušās sophisti-pop mūzikas novirziena noskaņas.

Katru nedēļu festivāls ”Summer Sound” izvēlas izziņošanai vienu mākslinieku, kurš šajā gadā uzstāsies festivālā.

Iepriekšējās nedēļās ir izziņots viens pēdējo gadu populārākajiem dīdžejiem pasaulē – franču dīdžeju Kungs, kurš popularitāti pasaulē ieguva ar dziesmu ”This Girl”, ”Don’t You Know” un ”I feel so bad”.

Festivālā uzstāsies arī DJ Regard, kurš ceļu uz pasaules slavu uzsāka sociālā tīkla platformā ”TikTok”, bet tagad viņa lielākais hits ”Ride It” jau ir sasniedzis 300 miljonu klausījumu ”Spotify”.

Galveno mākslinieku sarakstam ir arī pievienojies franču dīdžeju duets, superhita ”Katchi” autori Ofenbach. ”Summer Sound” uzstāsies arī leģendārā krievu rokgrupa ”Mumiy Troll” un pašmāju grupas ”Musiqq”, ”Jumprava”, ”Pienvedēja Piedzīvojumi” un ”Astro’n’out”, ”Dagamba”, reperis Gacho, mūziķis Ralfs Eilands, repa supergrupa ”Singapūras Satīns” un ”Kreisais Krasts”.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls ”Summer Sound” Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.

Biļetes uz festivālu ”Summer Sound” var iegādāties ŠEIT.

Festivāls ”Summer Sound” 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.