”Summer Sound” kā nākamo mākslinieku izziņo grupu ”Astro’n’Out”

0 Komentāru
”Summer Sound” kā nākamo mākslinieku izziņo grupu ”Astro’n’Out”
PUBLICITĀTES FOTO

Festivāls ”Summer Sound” uzsācis šā gada mākslinieku izziņošanu, atklājot pa vienam māksliniekam katru nedēļu. Šajā nedēļā festivāla pārstāvji atklāj, ka tajā šovasar spēlēs viena no veiksmīgākajām pašmāju popgrupām – ”Astro’n’Out”.

Grupa ”Astro’n’Out’” nupat ir izdevusi albumu ”Multivitamīnu Multipaka” un rudenī aizvadījusi veiksmīgu koncerttūri dažādās Latvijas pilsētās.

Iepriekšējā nedēļā ”Summer Sound” uzsāka mākslinieku izziņošanu ar vienu no pēdējo gadu populārākajiem dīdžejiem pasaulē – franču dīdžeju Kungs, kurš popularitāti pasaulē ieguva ar dziesmu ”This Girl”, kura vairākus mēnešus pavadīja radio staciju un mūzikas straumēšanas platformu topu virsotnēs.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām.

Desmitais festivāls ”Summer Sound” Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.

Biļetes uz festivālu var iegādāties šeit.

Festivāls ”Summer Sound” 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

”Festivāls “Summer Sound” savā devītajā norises gadā sasniedza līdz šim nepieredzētus apmērus – divas izpārdotas telšu pilsētiņas, izpārdota kemperu novietne un apmeklētāju skaita rekords.

Tas liek domāt, ka festivāls dodas pareizajā attīstības virzienā un mūsu uzdevums tagad ir festivālu veidot no gada uz gadu vēl labāku par iepriekšējiem festivāliem, ieturot festivāla demokrātisko kursu – dažādām auditorijām piemērotu mūzikas programmu, aktivitātes, kā arī pieejamu cenu”, par 2019. gada festivālu stāsta organizators Uldis Pabērzis.
0 Komentāru