Spilves lidlaukā notiks vērienīgs autokoncerts ar iemīļotu grupu piedalīšanos

Pievienot komentāru
Spilves lidlaukā notiks vērienīgs autokoncerts ar iemīļotu grupu piedalīšanos
PUBLICITĀTES FOTO

Festivāla ”Summer Sound” organizatori nolēmuši atdzīvināt Latvijas koncertdzīvi un lidlaukā ”Spilve” sarīkot vērienīgu autokoncertu – tas notiks 11. jūnijā, kurā koncerta uzstāsies vairākas Latvijā iecienītas grupas.

”Autokoncerts lidlaukā Spilve” Rīgā, Daugavgrīvas ielā 140, norisināsies 11. jūnija vakarā un tajā uzstāsies grupas: ”Labvēlīgais tips”, ”Astro’n’out”, ”Pienvedēja piedzīvojumi” un ”Rīgas Modes”. Koncertu starplaikā par patīkamas atmosfēras uzturēšanu rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.

Koncertā varēs ierasties tikai ar vieglajām un apvidus automašīnām, un kopskaitā vietas pietiks līdz pat 500 auto. Labākai redzamībai koncerta teritorijā tiks nodrošināti vairāki videoekrāni, bet grupu muzikālo izpildījumu varēs baudīt īpaši izdalītā radio frekvencē automašīnu skaļruņos.

”Ņemot vērā notikumus Latvijā un pasaulē, kas ierobežo arī pasākumu norisi, esam nolēmuši pielāgoties esošajai situācijai un piedāvāt cilvēkiem izbaudīt mūziku šim laikam drošā veidā – autokoncertā. Tā kā mūsu prioritāte ir drošība, būsim parūpējušies par dažādiem risinājumiem koncerta drošai un ērtai baudīšanai.

”Autokoncerts lidlaukā Spilve” būs lieliska iespēja tā apmeklētājiem izbaudīt kultūras pasākumu, pēc kuriem daudzi šobrīd ir krietni noilgojušies, kā arī uzstāties māksliniekiem, kuru koncertdzīve šobrīd ir teju gandrīz apstājusies,” par ”Autokoncerts lidlaukā Spilve” stāsta tā organizators Uldis Pabērzis.

Autokoncerta laikā automašīnu atstāt būs ļauts tikai tad, ja būs nepieciešamība apmeklēt labierīcības, kuras būs pietiekamā skaitā, novietotas drošā attālumā un tiks regulāri dezinficētas.

Biļetes tuvāko dienu laikā būs iespējams iegādāties aula.lv, un to cena – sākot no 50 eiro. Automašīnā var atrasties viena persona vai vairākas personas no vienas mājsaimniecības. Biļešu skaits ierobežots.

Iebraukšana koncerta teritorijā sākot no plkst. 16.30 līdz plkst. 18.00. Koncerta noslēgums – plkst. 23.00.

Pirms ierašanās pasākuma teritorijā cilvēki tiks aicināti iepazīties ar drošības noteikumiem un apņemties to ievērošanu.

Plašāka informācija par ”Autokoncertu lidlaukā Spilve”, kā arī drošības noteikumi pieejami summersound.lv.