Šova ”Dom-2” atlasē spoži mirdz arī Ivars Kļaviņš

Tirdzniecības centrā ”Riga Plaza” noslēgusies populārā Krievijas attiecību šova ”Dom-2” atlase. Atlasē sevi spoži nodemonstrēja arī pianists, šova ”OKartes skatuve” dalībnieks Ivars Kļaviņš.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Riepu Aistris

  Riepu Aistris

  Ivaru ziņu ziņu, kā impulsīvu vīrieti... Bet harizmātisks, glītu... Un gribētu... Apdirst viņu var mīzalgalvas ar zemu IQ. JO IR NIECĪBAS PA DZĪVI. Ivars manī savā ziņā sapratīs, jo viņš ir gribēts sieviešu lokā, tāpat kā es... Tikai es jau esmu uzaudzējis dalbajobu priekšā biezu ādu... Es esmu mēmi atpazīstams, kā Vlogeris... Un mani neinteresē ko padibenes par mani domā... Un runā.. Roms, ne Roms... Problēma ir tajā, ka cilvēki ar nabadzīgu domāšanu sevi noveduši vājprātā... Jūs pat nespējat būt loģiski un analītiski.... Jūs kaut gramu no Mūzikas spējām dalbajobi iemācāmies, jeb kameras priekšā iznākat... Sūd caurumi... Alimentus un kredītus samaksājiet... Un tad ar Dalbajobu sertifikātu pēc ādas krāsas par tautību nosakošo nianšu faktoru uzrādot diplomu veriet savus sapuvušo zobus.... Bomāri smadzenēs... IVAR tu zini, kas es esmu... Tev saprast... Es neļaušu sūdam vērt muti valaa, lai vai mums ir bijušas domstarpības .... Tu mani dausz maz zini.. Lai veicas Večuk
  • Ivars

   Ivars

   Oo, labs Austri..
   Precizi teikts.un vispā,kas tas par nahui, kas būtu,ja arī es būtu čigānu tautības. Pasaulē ir tik daudz tautību un kāpēc tagad tas ir kautkas pazemojošs .Starpcitu tir čigāni,kurus es pazīstu ir fantastiski cilvēki ..un.čigāni mākslinieki.vispār ir fantastiski apdāvināti ar savu muzikalitāti. Mani aizskāra tas rasisms mūsi sabiedrībā.nejau taszka mani salīdzina ar čigānu,bet tas faktszka kautkāds iznirelis ar pabirušiem zobiem sevi stāda augstāk par citu rasi,kautgan pata ir iznirelis un pabira.
 • to Kloids

  to Kloids

  Vai tāpēc cilvēks labāks/sliktāks? Un pēc kā spried par šī cilvēka tautību? :)
  • Kloids

   Kloids

   Arī intervijā viņš steritipiski apspeiež tautības. Kāpēc komentāros to nedrīkst?
 • Kloids

  Kloids

  Kāpēc cilvēks slēpj ka ir čigāns? Tik traki kauns no savas tautības?
  • Ivars

   Ivars

   Kāpēc anonīmi komentē ? Baidies dabūt pa seju jo pats esi niecība?
   • Klods

    Klods

    Jā man ļori bail no nodzērušiem vārguļiem.
   • janis dreimanis

    janis dreimanis

    Labs Ivar!😂😂😂😂
 • Maks
 • Anna Sniedze

  Anna Sniedze

  Atceros , atceros Ivaru... kas to var neatcerēties:)) Neko jau nav mainijies tads pats vien ir:)) Divaini , ka vel lidz šim nav iebraucis ,, laulibas,, ostā:))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!