Šomase atzīstas: viņai ilgu laiku bijis pamatīgi ”sakāpis galvā”

6 komentāri
Šomase atzīstas: viņai ilgu laiku bijis pamatīgi ”sakāpis galvā”
Instagram.com/liene_somase/

Fani jau ievērojuši, ka populārā dziedātāja un bērnu un jauniešu radošās studijas vadītāja Liene Šomase pēdējā laikā pozitīvi mainījusies. Māksliniece sniegusi saturīgu interviju, kurā atklāj, ka pārvērtējusi dzīves vērtības un nu beidzot ir laimīga ar to, kas viņai ir.

Kā intervijā žurnālam ”Ieva” atzinusies māksliniece, popularitātes ceļa sākums viņai bijis sarežģīts. Atbraucot uz Rīgu, viņa uzreiz nokļuvusi ”Talantu fabrikā”, sekojuši projekti ar Raimondu Paulu un, protams, popularitāte.

”Tiku iemesta zvaigznes dzīvē, un man arī pamatīgi sakāpa galvā. Nē, es nekad neesmu uzskatījusi, ka esmu pārāka par citiem. Taču tas, ka esi visos žurnālos, visur tevi slavē, raksta tikai labu, dara savu…

Vienā brīdī man apnika, un es pie sevis nodomāju: es taču neesmu tāds eņģelis pār Latviju – kāpēc nevar uzrakstīt, kā ir patiesībā?!

Hop! Un pēc gada par mani sarakstīja tādas lietas, ka atkal pārdzīvoju – es taču neesmu tāds briesmonis…” par popularitātes patieso seju pastāstījusi Liene.

Šajā laikā viņai neesot bijis privātās dzīves, un Liene sapratusi, ka nav laimīga.

”Esmu lasījusi daudzu leģendāru mūziķu biogrāfijās par to, cik viņi patiesībā bijuši nelaimīgi, jo atdevuši visu sevi skatuvei un citiem cilvēkiem. Sapratu, ka man gribas ģimeni,” žurnālam pastāstījusi Liene. Piecus gadus viņa sapņojusi par īstu ģimeni un nu ir laimīga, ka tāda viņai ir.

”To, ka man bija sakāpis galvā, sapratu tikai divdesmit deviņu gadu vecumā, kad beidzot pārvērtēju sevi un savas vērtības. Tā bija mana atdzimšana.

Izmaiņas sākās ar manas meitas Gabrielas piedzimšanu,” atklājusi māksliniece.

Lai arī Gabriela bijis neplānots bērniņš, līdz ar rūpēm par atvasi Lienē parādījies viedums un māksliniece sākusi uz dzīvi skatīties citādāk – nopietnāk.

”Manā dzīvē sāka parādīties arī jauni cilvēki – nopietnāki, viedāki. Vēlreiz saku – paldies Dievam, ka pārmaiņas ar mani notika tik agri,” spriedusi Liene.
6 komentāri