Šodien pasniegs mūzikas balvas “Zelta mikrofons” – ieskaties mēģinājumā un aizkulisēs!

Pievienot komentāru

12. februāris ir diena, kad gaidāms viens no gada nozīmīgākajiem notikumiem mūzikā – tiks pasniegtas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons”. Šogad tās tiks pasniegtas 23. reizi.

Vakara gaitā uz Dailes teātra skatuves varēs vērot gan šī brīža populārākos un aktuālākos skaņdarbus, pirmo reizi uz skatuves apvienosies arī Latvijas vadošie ģitāristi, kā arī gaidāmi daži pirmatskaņojumi.

Paši mūziķi stāsta, ka šis vakars ir lieliska iespēja gan satikties, gan novērtēt kolēģu sniegumu aizgājušajā gadā. Iepriekšējā vakarā vēl rit pēdējie priekšdarbi pirms viena no gada nozīmīgākajiem notikumiem mūzikas dzīvē.

Kristīne Prauliņa

Kristīne Prauliņa
Dziedātāja

Tie ir svētki, mēs būtībā svinam to, kas par gadu padarīt, jo viss jau ir izdarīts, tu vienkārši atzīmē un esi pateicīgs, un esi kopā ar tiem cilvēkiem, kuri zina, kā ir dzīvot to dzīvi, ko tu dzīvo un saprot lielā mērā tevi. Manuprāt, tas ir vienojošs vakars un ļoti jautrs.

Šogad balvas pretendentu vidū līderi ir grupa ”Instrumenti”, tad seko grupa ”Prāta vētra”, kam seko ”The Sound Poets”, Dons un Ozols. Ar nominācijām bagātīgs gads šis bijis tieši mūziķim Reinim Sējānam.

Reinis Sējāns

Reinis Sējāns
Mūziķis

Protams, ir forši un patīkami. Tā nominācija jau arī ir liela balva. Vai beigās tas rezultējas statuetē vai ne, tas jau tā ir otršķirīgi.

Izskan vēl pēdējie mēģinājumu akordi, tiek pieslīpēta viena otra tehniska detaļa, un Dailes teātra skatuve ir gatava uzņemt šo daudzu gaidīto mūzikas notikumu, kuru, starp citu, tāpat kā iepriekš vadīs Mārtiņš Daugulis. Šoreiz viņa komandā solās būt arī Kaspars Breidaks, un, kas zina, kādi pārsteigumi mūs šovakar vēl sagaida!

Svētku ceremonijai būs iespējams sekot līdzi kanālā LNT un Kanāls 2, kā arī tiešraidē portālos Skaties.lv un TVPlay.lv.