“Slāvu Bazāra” peripetijas! Samantas sašutums, Latvijas pārstāves mēģinājums un Kļaviņas uzstāšanās atklāšanā

1 komentārs
“Slāvu Bazāra” peripetijas! Samantas sašutums, Latvijas pārstāves mēģinājums un Kļaviņas uzstāšanās atklāšanā
INSTAGRAM

No 15.-18. jūlijam Baltkrievijas pilsētā Vitebskā norisināsies starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls ”Slāvu Bazārs”, kurā šogad Latviju pārstāv 21 gada vecā Jūlija Mayer. Atklāšanas vakarā uz skatuves kāps arī Jana Kļaviņa, toties Samanta Tīna neslēpj sašutumu par savu foto konkursa mājaslapā.

Konkursa atklāšanas dienā sociālajā tīklā ”Instagram” savu sašutumu neslēpa pašmāju dziedātāja Samanta Tīna, atrodot savu vārdu un foto konkursa dalībnieku vidū.

Iepazīsti! Baltkrievijā notiekošajā ”Slāvu Bazārā” Latviju pārstāvēs Jūlija Mayer

Konkursa mājaslapā dalībnieku sadaļā atrodami teju visi mākslinieki, kuri konkursa pastāvēšanas 30 gadu laikā pārstāvējuši savas valstis vai vērtējuši dalībniekus žūrijas ampluā.

No latviešiem lapā aplūkojama – Samanta Tīna, Liene Greifāne, Diāna Paško, Lidija Breska un šā gada pārstāve Jūlija Mayer.

”Mani neviens nav uzrunājis, neesmu plānojusi braukt. Ņemot vērā šā brīža situāciju, es to neatbalstu. Piedalījos 2012. gadā. Šobrīd cenšos sazināties, lai bilde tiktu izņemta,” tā Samanta.

Mūziķe arī piebilst, ka pirmā izvēlētā valsts šā gada pārstāve Rūta Dūduma-Ķirse atteicās no dalības konkursā, paužot savu attieksmi. Samanta viņu atbalsta un darītu tāpat.

Neatkarīgi no atteikuma Latvija nepalika bez pārstāves, šogad gods pārstāvēt valsti uzticēts jaunajai dziedātājai Jūlijai Mayer.

Dziedātāja jau izmēģinājusi spēkus ar orķestri mēģinājumā, parādot profesionālismu, lieliskas vokālās prasmes un harismu. Dalība “Slāvu Bazārā” ir Jūlijas bērnības sapņa piepildījums.

”Slāvu Bazārs” atklāšanas ceremonijā vienmēr piedalās Aleksandrs Lukašenko, sakot motivējošu uzrunu un baudot estrādes zvaigžņu koncertu. Starp estrādes spīdekļiem, kuri priecēs atklāšanas ceremonijā būs arī latviete Jana Kļaviņa. Jana uzstāsies duetā ar mūziķi Ruslanu Alehno.

1 komentārs