Slavena repere “Grammy” ceremoniju apmeklē īpaši dīvainā tērpā

Pievienot komentāru
Slavena repere “Grammy” ceremoniju apmeklē īpaši dīvainā tērpā
REUTERS/SCANPIX

ASV pilsētā Losandželosā svētdienas vakarā tika pasniegtas prestižās ”Grammy” godalgas, un ierasti uz sarkanā paklāja pulcējās spilgtākās mūzikas pasaules zvaigznes.

”Grammy” balvu pasniegšanas ceremonija ir viens no mūzikas industrijas centrālajiem notikumiem, un līdzās balvu sadalei labākajiem nozarē iespēju paspīdēt uz sarkanā paklāja izmantojuši simtiem šovbiznesa darboņu un citu zvaigžņu.

Arī šogad netrūka to, kuri iespaida atstāšanai ievērojami pacentušies. Lauvas tiesu uzmanības pasākumā izpelnījusies amerikāņu repere Cardi B, kura ceremoniju apmeklēja kopā ar dzīvesdraugu reperi Offset, lai gan vēl nesen baumoja, ka pāris ir pašķīries.

Daiļava pasākumam bija izvēlējusies īpaši drosmīgu tērpu – viņa bija tērpusies franču modes dizainera Terija Muglera 1995. gadā darinātā kleitā. Tērpa augšdaļa ir caurspīdīga, bet svārku daļu ir melna, kas ”pāraug” gliemežvāka formā. Kostīma īpašais akcents ir pērles, kas rotā gan zvaigznes kaklu, gan vidukli.

Tāpat ievērību izpelnījies fakts, ka Cardi B ir pirmā sieviete, kura saņēmusi ”Grammy” balvu repa kategorijā.

”Grammy” apbalvošanas ceremonijā uzvaras laurus plūca arī angļu dziedātāja Dua Lipa (”Labākais jaunais mākslinieks”, “Labākais deju mūzikas ieraksts”), amerikāņu dziedātāja Keisija Masgreivsa (“Labākais albums”, “Labākais kantri solo sniegums”, “Labākā kantri dziesma” un “Labākais kantri albums”), Lady Gaga (“Labākais popmūzikas solo priekšnesums”, “Labākā popmūzikas dueta vai grupas uzstāšanās” un “Labākā vizuālajiem medijiem rakstītā dziesma”) un amerikāņu reperis Childish Gambino (“Labākā dziesma”, ”Gada ieraksts”, “Labākā repa performance”, kā arī “Labākais mūzikas video”). Kopumā balvas tika sadalītas vairāk nekā 80 kategorijās.

Šogad ”Grammy” ceremonija norisinājās 61. reizi.