“Skyforger” Latvijai svētkos dāvā dziesmas “Nekas nav aizmirsts” videoklipu

0 Komentāru
“Skyforger” Latvijai svētkos dāvā dziesmas “Nekas nav aizmirsts” videoklipu
KRISTAPS ĒBERLIŅŠ

Smagās mūzikas grupa “Skyforger” publiskojusi videoklipu dziesmai “Nekas nav aizmirsts”, kas ir mūziķu veltījums Latvijas simtgadei.

“Šo video Latvijas simtgadē gribam veltīt kā mūžīgu piemiņu visiem tiem cilvēkiem, kuru dzīves salauza neskaitāmie kari, kas gājuši pāri mūsu zemei, un tiem, kuri ziedoja savas dzīvības, lai nākamās paaudzes kādreiz beidzot varētu dzīvot brīvi un laimīgi neatkarīgā Latvijā.

Vēsture mīl atminēties spilgtākās laikmeta personības, pat arī lielākos neģēļus, kamēr simtiem un tūkstošiem “parasto” cilvēku vārdi sen ir izdzēsti no atmiņām un nogrimuši vēstures dzīlēs nevienam nezināmi – par šiem cilvēkiem arī ir mūsu dziesma, viņu piemiņai!” saka “Skyforger” vokālists Pēteris Kvetkovskis.

Klipa režisore Kristīne Neikena stāsta, ka video mērķis ir atgādināt, ka ”nekas nav aizmirsts” Latvijas vēstures kontekstā, un tas klipā tiek parādīts caur smagajiem vēstures posmiem un cīņām, kas izkarotas.

Skatītājam vēstījumu caur emocionālo prizmu izdzīvot palīdz galvenā varone – sieviete, kuras lomā iejūtas jaunā, perspektīvā aktrise Maija Arvena. Viņa video laikā caur emocijām simboliski izstāsta Latvijas valsts likteņgaitas – piedzimšanu, cerību, kritumus, sāpes, atdzimšanu un spēku, ko ataino caur Latvijas dabai raksturīgām vietām, vidi un notikumiem.

Noskaties!

Klipa režisore – Kristīne Neikena, operatori – Mārtiņš Eglītis un Tomass Beķeris, māksla – Elza Bukuma un montāža – Mārtiņš Lazdāns.

0 Komentāru