Skaisti foto: Antra Stafecka un viņas mīļotais apceļo romantisko Barselonu

2 komentāri
Skaisti foto: Antra Stafecka un viņas mīļotais apceļo romantisko Barselonu
INSTAGRAM

Dziedātāja Antra Stafecka un viņas mīļotais vīrietis, grupas ”Otra Puse” dalībnieks Jānis Čubars, atgriezušies no romantiska atpūtas brauciena. Pāris apskatīja skaisto Barselonu un baudīja viens otra sabiedrību.

Ar ceļojuma iespaidiem Antra dalījās sociālajā tīklā ”Instagram”. Dziedātāja publiskoja skaistas fotogrāfijas, ļaujot atbalstītājiem ielūkoties savās brīvdienās.

Atpūtas braucienā Antra devās kopā ar mīļoto vīrieti, bet dēli palika Latvijā, ikvienam pārim ir nepieciešams laiks divvientulībā. Ceļojumi ir lielisks laiks romantiskai atpūtai.

Pāris apmeklēja Barselonas gotikas kvartālu, Frederika Maresa skulptūru muzeju un Barselonas nacionālo muzeju.

Tā kā pirmajā ceļojuma dienā lija lietus, māksliniecei nācās iegādāties lietussargu no vīrieša uz ielas. Kā izrādās Barselonā uz ielas var nopirkt teju visu!

Pirmais ceļoja vakars noslēdzies vietējā krodziņā, kur Antras draugs skatījies futbolu, bet dziedātāja devās atbalstīt draugu un vērot atmosfēru.

Kā jau piedienas atpūtas braucienos, apmeklēts arī tirdziņš, kur iespējams baudīt un iegādāties dažādas delikateses un našķus. Tirdziņu mīlnieki apmeklēja ne reizi vien, kā nekā vēlējās mieloties ar dažādiem labumiem, pat austerēm!

Lieliski dabas skati baudīti gaisa vagoniņā, kur galapunktā varēja apskatīt iespaidīgu cietoksni. Mīlnieki veltīja dienu atrakciju parka apmeklēšanai, kas atrodas vienā no Barselonas augstākajām virsotnēm.

Atrakcijas Antra nenovērtē kā labākās, bet gaisotne, prātam neaptveramie panorāmas skati un šausmu piedzīvojums cauri Krūgera hotelim bijuši iespaidīgi.

”Un Katedrāle! To var redzēt no Barselonas ielām katru mīļu brīdi. Bet esot tur augšā, goda vārds, tai brīdī liekas, ka esi uz mākoņu malas,” raksta Antra.

Mākslinieki atklāj atbalstītājiem, ka visu nav iespējams nofotografēt, bet viņu sejās prieks ir nolasāms.

Laiks veltīts arī romantikai, to parāda kopbilde, kurā pārītis redzams skūpstāmies.

2 komentāri