Šīs vasaras karstākais hits! Jenny May piedāvā dziesmu ”Estrella”

3 komentāri
Šīs vasaras karstākais hits! Jenny May piedāvā dziesmu ”Estrella”
PUBLICITĀTES FOTO

Pēc ilgākas pauzes dziedātāja Jenny May izdot kustīgu vasaras singlu ”Estrella”. Kā Skaties.lv atklāj māksliniece, Estrella ir meitene, kura plūst pa dzīves straumi,  vieglprātīgi izturas pret mīlestību un vienkārši bauda dzīvi.

Šī dziesma noteikti raksturo pašu dziedātāju noteiktā dzīves periodā. ”Pusaudžu vecumā  un kādu laiku arī pēc tam tik tiešām uztvēru dzīvi kā izaicinājumu, gribējās izdibināt visu, ko dzīve piedāvā, bieži nenesot par savu rīcību atbildību. Šo gadu laikā daudz kas ir mainījies.

Ģimene, bērni un izpratne par visumu mainās. Tas ir kā izdzīvot jaunu grāmatu, dzīvot pēc tās un saprast to no jauna. Bet man patīk atskatīties uz to delverīgo dzīves periodu, ne reti arī tagad daru dullas lietas un novērtēju to, kas man dots,” tā Jenny May.

Dziesmu sarakstījuši mūzikas grandi Charlie Mason un Daniel Volpe, bet latviskojusi pati Jenny May un Gatis Zotovs. Ar Čārliju Jenny May jau veiksmīgi sadarbojusies pie dziesmas ”Es gribu vēl mīlēt”, kur Čārlijs ir viens no dziesmas līdzautoriem, savukārt Daniels ir ļoti talantīgs vācu producents un komponists.

Videoklipa operators: Māris Freibergs. Videoklipam top arī angliskā versija, kura priecēs klausītājus ārpus Latvijas pavisam drīz.

Gaisīgu vasaru un ļaujamies saulainajiem ”Estrella” ritmiem!