”Singapūras satīns” izdod kopīgu dziesmu ar Samantu Tīnu

22 komentāri

Repa grupa ”Singapūras satīns” pēc ilgāka pārtraukuma ir izdevusi jaunu dziesmu no drīzumā gaidāmā studijas albuma ”Stonks”. Singla nosaukums ir ”Plāksteris”, un tā tapšanā piedalījusies arī dziedātāja Samanta Tīna.

Dziesmas vēstījums ir par mīlestību un tās sāpēm, ko šķietami var veldzēt ”plāksteris”.

“Mūsuprāt, ar dziesmu var rezonēt jebkurš cilvēks, kurš piedzīvojis to sajūtu, kad pēc ilgstošākām attiecībām meklē mierinājumu, meklē patvērumu, meklē “plāksteri” savām brūcēm.

Mēs meklējam kaut ko, kas aizvietos to vientulības sajūtu – adrenalīnu un kaisli, kas palīdzēs aizmirsties. Tad mēs uz īsu brīdi gūstam apmierinājumu un ”plāksteri” aizmetam, aizmirstot, ka arī ”plāksteriem” ir jūtas un viņi ir tādi paši cilvēki, kā mēs,” skaidro mūziķi.

”Sadarboties ar Samantu gribējām jau sen un patiesībā negaidījām, ka viņa tik viegli un ātri piekritīs, jo tomēr ar mums ir kā ar bitēm – neko nevar zināt un nereāli stipri kožam.

Krivenchy viņu jau bija labi iepazinis no “Balss maskā” laikiem, tāpēc Samanta ātri iejutās un piekrita mums ziedot savus eņģeļa vokālus, lai šo gabalu padarītu par pilnvērtīgu dziesmu,” par sadarbību ar Samantu Tīnu teic grupas dalībnieki.

Grupa ”Singapūras satīns” šobrīd strādā pie sava jaunākā albuma finalizēšanas, lai jau oktobra sākumā tas varētu nonākt pie klausītājiem.

”Singapūras satīns” ir Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hiphopa grupa, kura debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā ”YouTube” kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu ”Singapūras satīns Vol. 1”. Miksteips vienas nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo “laikmetīgo” skanējumu.

Līdz šim grupa ir izdevusi divus studijas albumus, trīs miksteipus un vairākus singlus. 2020.gadā ”Singapūras satīns” sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību ”Universal Music Group”.
22 komentāri