Siguldietis Teilors piesaka Latvijā pirmo hiphopa klipu, kas filmēts baznīcā

4 komentāri
Siguldietis Teilors piesaka Latvijā pirmo hiphopa klipu, kas filmēts baznīcā
Ekrānuzņēmums

Ar jaunu dziesmu un mūzikas video ”Cilvēkam būt” pašmāju hiphopa druvu turpina kopt Siguldas talants Teilors, īstajā vārdā Oskars Lapiņš. Kā portālam Skaties.lv akcentē jaunais mūziķis, viņš nekad nerepos par lietām, kuru viņam nav, un par to, kas ar pašu nav noticis.

”Es vienmēr esmu centies būt patiess gan pret sevi, gan klausītāju. Es videoklipiem neīrēju mašīnas, skaistas mājas un neizmantoju lietas, kas man nepieder.

Daudzi izpildītāji videoklipos cenšas parādīt, ka it kā ir perfekta dzīve un dzīvo sapni, bet paši strādā vai nu ārzemēs kādās rūpnīcās vai tepat, Latvijā, ierasto darbu no astoņiem līdz pieciem.

Manuprāt, tā ir melošana sev, parādīt dzīvi kādu gribētos, kad patiesībā viss ir citādāk,” savu nostāju sarunā ar Skaties.lv pauž jaunais hiphoperis Teilors.

”Es nekad nerepošu par lietām, kuru man nav, un par to, kas ar mani ikdienā nenotiek.

Teilors

Teilors
Hiphoperis

Es necenšos parādīt videoklipos dzīvi labāku, kāda tā ir patiesībā. Manuprāt, cilvēki negrib dzirdēt par tavu naudu, ballītēm, meitenēm un luksusa dzīvi, ko, visticamāk, nemaz nedzīvo. Viņi grib dzirdēt tavu patieso es, kā tu jūties un redzi šo pasauli, ja noliekam malā trako dzīšanos pēc naudas.

Mūsdienās trūkst tās daļas taisnības gan dziesmās, gan dzīvē, tāpēc es repoju par to, ko es jūtu un redzu, nevis par to, ko it kā gribētu, bet nekad nedabūtu,” turpina Sigulgas hiphoperis.

Dziesmā ”Cilvēkam būt” Teilors runā par cilvēkiem, kuri mainās līdz ar kādu notikumu dzīvē.

”Dziesmā esmu iesaistījis gan savu pieredzi un sajūtas dažādos brīžos, gan to, ko esmu novērojis cilvēkos sev apkārt.

Bieži mums neinteresē, kas apkārt notiek, ja tas neskar pašus. Vienmēr visās lietās cenšamies atrast slikto, nemaz neredzot labo,” jaunāko veikumu komentē Teilors.

Videoklips filmēts Krimuldas evanģēliski luteriskajā baznīcā, kas ir atvērta visu diennakti katru dienu nedēļā. Šis ir Latvijā pirmais hiphopa klips, kas filmēts dievnamā.

Video: Teilors – ”Cilvēkam būt”

”Turpinu strādāt pie jaunas dziesmas un videoklipa, tā ka nebūs ilgi jāgaida līdz kam jaunam.

Manuprāt, jaunais veikums būs ļoti spēcīgs un kaut kas nebijis, bet vēl daudz darba priekšā, lai gala rezultāts būtu tāds, kādu gribētu,” tā Teilors.

Plānots, ka jaunais klips pie klausītājiem dosies novembra otrajā pusē.

4 komentāri