Seksīgā dziedātāja Katy Tindemark muzicē Spānijas labākajās viesnīcās

1 komentārs
Seksīgā dziedātāja Katy Tindemark muzicē Spānijas labākajās viesnīcās
FACEBOOK

Dziedātāja Katy Tindemark līdz pat oktobrim uzturēsies Spānijā, kur iesaistījusies muzikālā projektā. Māksliniece kopā ar spāņu mūziķiem izveidojusi grupu un uzstājas populārākajās valsts viesnīcās.

Katy dievina izaicinājumus, izmēģināt jaunas lietas, tāpēc viņas tuviniekus nepārsteidz fakts, ka viņa metusies jaunā piedzīvojumā un līdz pat oktobrim muzicēs Spānijā.

Katy Tindemark atzīstas draugam mīlestībā un dodas pie viņa uz Spāniju

Dziedātāja, viesojoties siltajā valstī pie mīļotā vīrieša, pieteikusies mūziķu atlasei un izturējusi pārbaudi.

Sociālajos tīklos skaistule jau publisko fotogrāfijas, kurās redzama kopā ar savu jauno sastāvu, uzsverot, ka viņi spēlē populāru mākslinieku hitu kaverversijas. Kā pamats izvēlēts slavenās grupas ”Abba” dziesmas.

Muzikālā apvienība uzstāsies galvenokārt viesnīcās, priecējot apmeklētājus ar muzikāliem šoviem.

Kas gultā ir labāks: vīrietis vai sieviete? Biseksuālā Katy Tindemark runā atklāti

Izaicinājumi mūzikā neattur Katy no sporta zāles apmeklējumiem. Zālē viņa ir redzama vismaz piecas reizes nedēļā, kā nekā arī nākamajā sezonā vēlas piedalīties bikini fitness konkursos.

”Ko es varu teikt?! Man patīk izaicinājumi, patīk dzīvē sevi pārbaudīt un nepārtraukti saņemt jaunas emocijas. Esmu iegādājusies arī motorolleru un pa Spāniju pārvietošos ar šo spēkratu. Iespējams, tas ir apzināts solis, lai nākotnē brauktu ar motociklu,”smejas Katy.

Mūziķe piebilst, ka laiks Spānijā nav uztverams kā jaunas dzīves sākums no nulles, viņa nedomā pamest Latviju. Tiklīdz beigsies līgumā noteiktais laika posms viņa atgriezīsies Latvijā, lai muzicētu un pabeigtu mācības Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā.