Saulaini foto: Sandis Kiops vārda dienu nosvin Itālijā

6 komentāri
Saulaini foto: Sandis Kiops vārda dienu nosvin Itālijā
PRIVĀTAIS ARVĪVS

Lai arī pavisam nesen Itālija bija viens no ‘’Covid-19’’ visvairāk skartajiem reģioniem Eiropā, nu šī valsts atkal atvērta ciemiņiem. Iespēju baudīt Itālijas šarmu uzreiz pēc koronavīrusa krīzes izmantoja arī mūziķis Sandis Kiops un viņa līgava. Mākslinieks ziņo Skaties.lv, kā tur šobrīd izskatās.

‘’Uz Itāliju braucām svinēt manu vārda dienu tāpēc, ka mums tur ļoti patīk un mēs tur katru gadu braucam atpūsties,’’ Skaties.lv atklāj Kiops.

Mūziķis un viņa līgava, restorānu biznesa īpašniece Daina Laukmane, Itāliju iecienījuši kā savu ceļojumu galamērķi, tāpēc pāris, līdzko atvērtas robežas, ar interesi devies noskaidrot, vai tiešām viņu mīļo valsti ‘’Covid-19’’ krīze skārusi tik smagi. Redzētais pāri patīkami pārsteidzis.

‘’Itālijā nekas neliecināja, ka te būtu noticis tas, par ko mums vēstīja mediji. Te nestaigāja katra trešā sieviete ar melnu lakatu, bet tieši pretēji – cilvēku ielās, krogos, klubiņos bija daudz vairāk, nekā iepriekšējos gadus un tusiņi gāja vaļā pilnā sparā.

Kad runājāmies ar vietējiem itāļiem par koronavīrusa tēmu, viņi bija ļoti pārsteigti par to, ka pasaules informatīvajā telpā ir uztaisīti tik slimi. Viņi dzīvo pilnu krūti uz priekšu,’’ iespaidos dalās Kiops.

Mūziķis atklāj, ka šobrīd Itālija varētu būt ļoti pievilcīgs galamērķis ceļotājiem. Cenas pārtikai un apģērbam pēc krīzes esot ievērojami kritušās, itāļi ļoti sirsnīgi un laipni uzņem iebraucējus.

‘’Vienīgi tiem tūristiem, kuri nerunā itāliski, bet tikai angliski, var būt nelielas problēmas ar saprašanos pat viesnīcās, it īpaši mazpilsētās. Bet mums šī problēma nav aktuāla, jo Daina runā perfekti itāliski, tāpēc arī mazpilsētās varam brīvi komunicēt ar vietējiem ļaudīm,’’ stāsta Sandis.

Viņš vēlas uzsvērt visiem ceļošanas entuziastiem – lai arī, lasot informāciju par ‘’Covid-19’’ krīzi Itālijā, radies iespaids, ka tur visi esot smagi slimi, valstī patiesībā viss ir skaisti un pozitīvi – ielās kūsā dzīvība un viesi tiek mīļi uzņemti.

‘’Droši brauciet uz Itāliju, šeit viss ir kā agrāk, un no itāļu puses jūs būsiet vienmēr mīļi gaidīti,’’ tā Kiops, kurš ar līgavu nupat atgriezies no ceļojuma. Abi apceļojuši Apūlijas reģionu, iepazīstot Bari, Molfetu, kurā uzņemta arī daļa videoklipa pāra jaunajai dziesmai, kas būs veltījums abu mīlas piecgadei.

‘’Itālijā ļoti daudz staigājām kājām pa pilsētām, apmeklējām dažādus krodziņus un klubiņus filmējām videoklipu, kā arī, protams, ļoti daudz filmēju ar dronu. No sirds izbaudījām siltās Adrijas jūras pludmales un pilsētu naktsdzīvi.

Un, protams, no sirds un nikni nosvinējām manu vārdadienu,’’ tā Sandis, ļaujot arī faniem ieskatīties savā lieliskajā ceļojumā.

Nu mūziķim pēc lieliskās atpūtas darba pilnas rokas – 1. augustā paredzēts ‘’Grīvas krogā’’ prezentēt dziesmu un video ‘’НАША ВЕЧНАЯ ЛЮБОВЬ’’.

”Ballīte būs publisks pasākums, uz kuru varēs ierasties visi kas vēlas, ieeja būs bez maksas. Līdzi jāņem tikai prieku un jautru garastāvokli.

Pēc videoklipa prezentācijas vakara gaitā būs ballīte kopā ar mani un manām niknākajām dziesmām un ”Pīlādžogas” spērienu. Jāpiemin arī tas ka neviens vēl pilnībā nav dzirdējis Paula ”Mēmās dziesmas” krievisko versiju. Tas būs kas jauns latviešu un krievu auditorijai,” uz ballīti 1. augustā ”Grīvas krogā” aicina Kiops.