Šarmantajai Lindai Leen – 40: ”Mani ņem par pilnu.”

5 komentāri
Šarmantajai Lindai Leen – 40: ”Mani ņem par pilnu.”
INSTAGRAM

Pagājušās nedēļas nogalē, 26. jūlijā, apaļu jubileju svinēja populārā pašmāju dziedātāja Linda Leen – viņai apritēja 40 gadi. Jaunā gadu desmita sliekšņa pārkāpšana skatuves māksliniecei raisījis pārdomas, un savas atziņas un sajūtas viņa uzticējusi arī sava talanta cienītājiem.

”Savu dzimšanas dienu sagaidu ar pieaugošu vieglumu. It kā es ieietu sev piederīgā fāzē, frekvencē. Pieņemu, ka tas skan savādi, bet tas sakņojas cik sevi atceros senā sajūtā, ka esmu dvēsele, kas te jau ir kādu laiku.

Man vienmēr bijis svarīgāks saturs, sarunas, ideāli, mūžīgi meklēju visā jēgu, un mīļākie jautājumi ir – kā un kāpēc. Mūzikā mani interesē laikmeti, ko no mūsdienām šķir gadu desmiti un simti.

Manī ir vēlme un vajadzība visu un ikkatru izprast. Kopš padsmit gadiem domāju par to, kā ir novecot, un, laižot klajā mūziku, vienmēr bijis svarīgi, lai sadzird tieši tekstu, būtību. Divdesmitgadīga skuķa pirmā albuma kontekstā ar šo uzdevumu jutos kā Donkihots. Šobrīd varu teikt, ka jūtos sadzirdēta, ja tā var teikt, mani ”ņem par pilnu”,” pie saviem “Instagram” sekotājiem vērsusies Linda.

Jubilāre smaidot atzīst, ka šī ir nopietna tēma bildei ar dzimšanas dienas torti. Linda turpina: ”Sieviete un jaunības žilbinājums kombinācijā ar prātu, dziļumu un patiesām alkām pēc zināšanām un sava ceļa sabiedrībai, šķiet, ik pa laikam/ gadsimtam ir bijis izaicinājums.

Tad nu lai katram no mums pienāk savs ziedēšanas laiks, brīdis dzīves nogrieznī, kad būtība sinhronizējas ar izpausmi. Lai priekpilni un mīļš paldies par sirsnīgajiem sveicieniem!” tā Linda Leen.

Tāpat viņa saka paldies par atjautīgi uzkabinātajām svecītēm.

View this post on Instagram

Savu dzimšanas dienu sagaidu ar pieaugošu vieglumu☺️ It kā es ieietu sev piederīgā fāzē, frekvencē. Pieņemu, ka tas skan savādi, bet tas sakņojas cik-sevi-atceros senā sajūtā, ka esmu dvēsele, kas te jau ir kādu laiku. Man vienmēr bijis svarīgāks saturs, sarunas, ideāli, mūžīgi meklēju visā jēgu, un mīļākie jautājumi ir- kā un kāpēc😆 Mūzikā mani interesē laikmeti, ko no mūsdienām šķir gadu desmiti un simti. Manī ir vēlme un vajadzība visu un ikkatru izprast, kopš padsmit gadiem domāju par to kā ir novecot, un, laižot klajā mūziku, vienmēr bijis svarīgi, lai sadzird tieši tekstu, būtību. Divdesmitgadīga skuķa pirmā albuma kontekstā ar šo uzdevumu jutos kā Donkihots. Šobrīd varu teikt, ka jūtos sadzirdēta, ja tā var teikt, mani ”ņem par pilnu”. Nopietna tēma bildei ar dzimšanas dienas torti:), bet Sieviete un jaunības žilbinājums kombinācijā ar prātu, dziļumu un patiesām alkām pēc zināšanām un sava ceļa sabiedrībai, šķiet, ik pa laikam/gadsimtam ir bijis izaicinājums. Tad nu lai katram no mums pienāk savs ziedēšanas laiks, brīdis dzīves nogrieznī, kad būtība sinhronizējas ar izpausmi:) Lai priekpilni un mīļš paldies par sirsnīgajiem sveicieniem! p.s.paldies par atjautīgi uzkabinātām svecītēm XXXX 😂❤️

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Linda Leen par mīlestību, mūziku un mūžīgo jaunību. ”Cilvēks ir galīga būtne.”

5 komentāri