Šarmantā dziedātāja Aija Vītoliņa publisko jaunas kāzu fotogrāfijas

2 komentāri
Šarmantā dziedātāja Aija Vītoliņa publisko jaunas kāzu fotogrāfijas
Artūrs Okuņs

8. augustā laulības ostā iestūrēja trīsdesmit sešus gadus vecā dziedātāja Aija Vītoliņa, jeb Amber. Māksliniece par kāzām savus draugus un atbalstītājus informēja, izmantojot sociālo tīklu ”Instagram”.

Dienu pēc kāzām dziedātāja Aija Vītoliņa sociālajos tīklos publiskoja fotogrāfiju no kāzām, parakstot to ar melnu sirdi, parādot, ka ir iemīlējusies un piedevām izgājusi pie vīra.

Aija savu privāto dzīvi ļoti sargā no apkārtējo acīm. Jaunā sieva atdala muzikālās aktivitātes no personiskās dzīves. Tāpēc par viņas mīlas dzīvi publiskajā telpā parādās ļoti maz informācijas.

Apprecējusies dziedātāja Aija Vītoliņa!

Par mūziķes izredzēto kļuvis tetovēšanas meistars Edgars, par mākslinieka un dziedātājas attiecībām līdz pat kāzām plašāka publika neko nav zinājusi.

Ir pagājušas pāris dienas, un Aija nebeidz iepriecināt fanus ar skaistām kāzu fotogrāfijām, kuras saņem labus vēlējumus, apsveikumus un pat neticību, ka viņa tik tiešām apprecējusies.

Kāzu fotogrāfijas var uzskatīt par vienu no retajām reizēm, kad māksliniece paver priekškaru un atklāj mazu daļu no savas personiskās dzīves.

Kāzas norisinājās netālu no jūras, brīvā dabā, no meijām veidotos goda vārtos. Gan jūra, gan ozollapu vārti ir spēka simboli un tas ir lielisks veids kā stiprināt laulību, dot oficiālajai kopdzīvei spēcīgu pamatu.

Apskati fotogrāfijas un ielūkojies mākslinieces mīlestības pilnajā dienā.

Maģiskais datums nav atstājis vienaldzīgas arī citas slavenības. Astotajā augustā pie vīra izgājusi arī šova “Dejo ar zvaigzni” dejotāja Marta Kalēja, kura kāzām sagatavojusies mēneša laikā.

2 komentāri