Samanta Tīna pēc neveiksmes “Eirovīzijā”: Es godam iznesu Latvijas vārdu Eiropā

104 komentāri
Samanta Tīna pēc neveiksmes “Eirovīzijā”: Es godam iznesu Latvijas vārdu Eiropā
INSTAGRAM

Ceturtdienas, 20. maija, vakarā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa otrajā pusfinālā noskaidrojās, kādas desmit valstis turpinās cīņu lielajā finālā. Lai gan Latvijas pārstāvei Samantai Tīnai ar dziesmu “The Moon is Rising” neizdevās kvalificēties finālam, viņa jūtas lepna par Roterdamā paveikto.

Dziedātāja Samanta Tīna pēc skatītāju un žūrijas balsojuma rezultātu paziņošanas emocionālā uzrunā saviem sekotājiem vietnē ”Instagram” atzina, ka kopā ar savām bekvokālistēm galvu nenokar un turpina būt karalienes.

Samantai Tīnai neizdodas iekļūt ”Eirovīzijas” finālā

“Ziniet ko, mīļie? Es lepojos ar to, ko mēs izdarījām, es lepojos ar savām meitenēm, es lepojos ar savu komandu. Es uzskatu, ka es godam iznesu Latvijas vārdu Eiropā. Mēs izdarījām visu, ko mēs varējām. Šī ir tā lieta, ko es teicu, ka es gribu pēc skatuves sev pateikt, ka es sev varu izsist pa plecu un teikt: es izdarīju visu tā, kā es gribēju.”

Video iesākumā Samanta slaucīja asaras, bet paziņojumā izskaņā jau smaidīja. Arī viņas šā gada “Eirovīzijas” dziesma “The Moon is Rising” ir par stiprām sievietēm.

”Eirovīzijas” lielajam finālam, kas notiks sestdien, 22. maijā, no Baltijas valstīm vienīgajai izdevās kvalificēties Lietuvai.

104 komentāri