Samanta Tīna pārsteidz ar kardinālu imidža maiņu

29 komentāri
Samanta Tīna pārsteidz ar kardinālu imidža maiņu
INSTAGRAM

Dziedātāja Samanta Tīna pēc starta “Eirovīzijas” dziesmu konkursā nolēmusi kardināli mainīt imidžu, un šonedēļ viņa savus atbalstītājus sociālajos tīklos pārsteigusi jaunā tēlā.

Samanta Tīna sociālās saziņas vietnes “Instagram” īsajos stāstiņos dalījusies ar kadriem, kuros redzams, ka viņa tikusi pie jaunas frizūras – nu skatuves māksliniece lepojas ar blondām afrikāņu stila bizītēm, kas sniedzas pāri viduklim.

Video viņa demonstrē gan jaunā matu sakārtojuma tapšanas gaitu, gan to, kāds ir iegūtais rezultāts. Kā pavēstījusi dziedātāja, bizīšu pīšana kopumā aizņēmusi vairāk nekā pusi dienas.

“Visi, kuri nevarēja sagaidīt – nu ko, pa lielam 13 stundas pagājušas un es esmu gatava balles kleitai. Paldies,” savu jauno frizūru komentē Samanta.

Beidzamajos gados Samanta Tīna pieturējusies pie blondās matu krāsas, kamēr mainīgs bijis to griezums – viņa lepojusies gan ar koķetām lokām, gan karē, gan korektiem taisniem matiem. Taču šovbiznesā viņa tika iepazīta kā ugunīga sarkanmate, bet vēlāk bijuši arī posmi, kad Samanta Tīna izlēmusi kļūt par tumšmati.

29 komentāri