Komentāri
Samanta Tīna ”Multikluba” ballītē izbauda Kulakova vēlību
instagram.com/samantatina/

Pagājušajās brīvdienās 22. dzimšanas dienu svinēja Valmieras iecienītā ballīšu vieta ”Multiklubs”. Uz vērienīgajām svinībām bija devusies arī dziedātāja Samanta Tīna, kura tur piedzīvoja kādu, pašas vārdiem, vēsturisku mirkli.

Par ”Multikluba” svinību vērienīgumu liecina fakts, ka šajā vakarā uz kluba skatuves kāpa divas no stabilākajām latviešu rokgrupām – ”Dzelzs vilks” un ”Pērkons” ar Juri Kulakovu priekšgalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši komponists Kulakovs ”vainojams” tajā, ka dziedātāja Samanta Tīna piedzīvojusi ko īpašu, un ar to padalījusies sociālajos tīklos.

Viņa savus draugus un fanus iepriecinājusi ar kluba aizskatuvē uzņemtu fotogrāfiju, kurā lepni ziņo: ”Vēsturisks mirklis! Kulakova kunga cepurē mīt maģija!”

Fotogrāfijā redzams, komponistam raksturīgais aksesuārs – melna platmale, bez kuras viņš nešķiras ne uz skatuves, ne dzīvē – uz brīdi nonācis uz Samantas Tīnas galvas.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl