Samanta Tīna iedzied vienu no skaistākajām Paula dziesmām

2 komentāri
Samanta Tīna iedzied vienu no skaistākajām Paula dziesmām
Ritvars Stankevičs

Turpinot sadarbību ar komponistu Raimondu Paulu, šarmantā dziedātāja Samanta Tīna klausītāju vērtējumam nodevusi jaunāko veikumu – dziesmu ”Pietiks” ar Imanta Ziedoņa vārdiem, ko 1983. gadā izpildīja Viktors Lapčenoks un grupa ”Inversija.

“Mani šī dziesma ļoti uzrunāja, ilgi meklēju sevī, tieši ko tā manī uzrunā! Un katru reizi šķiet tā stāsta par ko citu, par kādu citu, par kādu katru reizi citu notikumu, situāciju.

Es gribu teikt: pietiek! Pietiek visam, kas traucē mums būt brīviem, būt pašiem par sevi, būt laimīgiem! Pietiek rīkoties tā, kā to vēlas citi! Esiet brīvi! Esiet paši! Esiet laimīgi!

Paldies Maestro par šo dziesmu! Jā! Maestro ir izdevies mani apburt. Atkal! Paldies,” tā Samanta Tīna.

”Vienmēr esmu meklējis dziedātājus, kuriem ir plašas balsis un diapazons, un Samantai tāds ir. Lai viņai veicas,” abu sadarbību komentē Maestro.

Samanta Tīna – ”Pietiks”

Gada sākumā Samanta Tīna izdeva Raimonda Paula dziesmu ”Vējš bungo klavieres”. Tāpat dziedātāja piedalījusies Paula albuma ”Kad tu ej pie bitēm” ierakstā kopā ar daudziem citiem pazīstamiem latviešu izpildītājiem.

Dziesmas ”Pietiks” jauno versiju, tāpat kā citus aktuālākos dziedātājas singlus ”Vējš bungo klavieres” un ”Telefons”, producējis pieredzējušais studijas producents Gints Stankevičs.

Tikmēr dziedātāja kopā ar Olgu Rajecku, Gunti Veitu un citiem izpildītājiem dodas koncertu sērijā ”Es dziedu savu dziesmu”, kas veltīta visiem Latvijas novadiem. Tuvākie koncerti gaidāmi Alūksnē un Rīgas Kongresu namā.

TOP komentāri

  • Aivita
  • doremi
    +2 +1 -1

    doremi

    laiks rādīs - vēl jau tikai sakums dziesmotais ....GALVENAIS NEKAD NEAIZMIRST VOKAALO PEDAGOU STUNDAS ,JAA NAV LEETS PRIEKS ,ET SKATIITAAJS PAR TO SAMAKSAA AVANSAA EJOT UZ KONCEERTIEM ..TATAD DARBS NESIIS VISU KO SKATUVE SNIEDZ

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl