Samanta Tīna atrāda “Eirovīzijas” rezerves priekšnesumu, ļaudis slavē: “Labāks nekā pusfinālā”

0 Komentāru
Samanta Tīna atrāda “Eirovīzijas” rezerves priekšnesumu, ļaudis slavē: “Labāks nekā pusfinālā”

Nedēļu pēc tam, kad tika noskaidrots 65. starptautiskā “Eirovīzijas” dziesmu konkursa uzvarētājs, Latvijas pārstāve dziedātāja Samanta Tīna plašākai sabiedrībai atrādījusi priekšnesumu, kas arī varēja izskanēt Roterdamā.

Dziedātāja Samanta Tīna vietnē “Instagram” publiskojusi priekšnesuma video dziesmai “The Moon is Rising”, atklājot, ka šis bijis rezerves variants, ja viņas uzstāšanās klātienē Roterdamā tomēr nebūtu iespējama.

“Šis gads bija kas pavisam nebijis visiem – ņemot vērā šā brīža situāciju, katrai valstij bija jānosūta savs iepriekš sagatavots, nofilmēts back up video, ja nu kāda delegācija uz skatuves tomēr nevarēs uzstāties pandēmijas dēļ,” par video, kas ticis sagatavots un filmēts Latvijā, atklājusi Samanta Tīna.

Pēc priekšnesuma noskatīšanās ļaudis sprieduši, ka šī dziedātājas uzstāšanās bijusi krietni labāka nekā uznāciens uz skatuves Roterdamā. Tāpat īpaši slavēts viņas skatuves tērps.

“Šitādu uzstāšanos vajadzēja pusfinālā”, “Lielisks video!”, “Šis bija daudz labāk”, “Jā, piekritīšu pārējiem. Šis tēls ir daudz spēcīgāks par to, ar kuru uzstājies pusfinālā. Šis tāds iespaidīgāks…” ir tikai dažas no uzslavām, ar ko dziedātājas sekotāji nav skopojušies.

“Jā, šis brīnumskaistais tērps sākotnēji bija domāts lielajai “Eirovīzijas” skatuvei, taču pēc mēģinājumiem nācās pieņemt lēmumu par citu tērpu. Lai cik šis tērps ir vienreizējs, taču es šajā ampluā nezin kāpēc jutos kareivīgi, pat mazlietiņ agresīvi, kas negāja kopā ar dziesmas sievišķīgo vēstījumu.

Man ir ļoti svarīga iekšējā sajūta, lai arī cik ļoti skaistais tērps vilinātu. Paldies Kašeram, kurš mani saprata, pieņēma un profesionāli tika galā atkal!” skaidrojusi dziedātāja.

Jau ziņojām, ka Samantai Tīnai kvalificēties ”Eirovīzijas” finālam neizdevās, un pēc savā pusfinālā viņa pēc iegūtajiem punktiem ierindojās pēdējā vietā. Dziedātājas komentāru par palikšanu pēdējā vietā lasi te!

0 Komentāru