Salūts, ”Zvaigžņu kari” un slavenības! Filipa Kirkorova dēls Martins nosvin dzimšanas dienu

Pievienot komentāru
Salūts, ”Zvaigžņu kari” un slavenības! Filipa Kirkorova dēls Martins nosvin dzimšanas dienu
INSTAGRAM

29. jūnijā Krievijas estrādes zvaigznes Filipa Kirkorova dēls Martins nosvinēja astoto dzimšanas dienu. Slavenais tēvs bija pacenties, lai īpašajā dienā tiktu piepildītas visas dēla vēlmes.

Martins ir liels ”Zvaigžņu karu” fans, tāpēc jubilejas ballīte tika ieturēta filmu varoņu un leģendārajās filmās redzētās atribūtikas noskaņās.

Intars Busulis Ņujorkā bauda smalku atpūtu kopā ar Filipu Kirkorovu

Kirkorova apsveikums Orbakaitei rada sašutumu mākslinieka atbalstītājos

Daudzi viesi ieradās pārģērbušies par filmu varoņiem, arī pats Martins sagaidīja ciemiņus vienā no ”Zvaigžņu karu” tēliem.

Lielu pārsteigumu puisēnam astoņu gadu dzimšanas dienā sagādāja reperis Timati, kurš kā dāvanu pasniedza motociklu, kas īpaši pielāgots bērniem.

Dzimšanas dienā neiztika bez zvaigžņotā tēva un slaveno viesu priekšnesumiem. Pats Filips kāpa uz skatuves kopā ar ukraiņu dziedātāju Ani Loraku.

View this post on Instagram

Настроение отличное, даже зашкаливает!💥 Эмоции переполняют! Так круто отметили 8-летие Мартина вчера 29.06.2020!🔝 Спасибо всем за поздравления! За праздник!🙌🏽 Мы просто попали в параллельную реальность от счастья!🚀 Дорогие гости, пусть вам продолжает сопутствовать культовая фраза знаменитой космической саги “Звёздные войны”: “Да пребудет с тобой сила!” #starwars 💪🏽 Total look @louisvuitton @martinkirkorov @allavictoriyakirkorova @timatiofficial @malakhov007 @anilorak @lazarevsergey @eteri_p @tatakey @simona280 @rudkovskayaofficial @gnomgnomych @igorgulyaevofficial @djkatyaguseva @100tskaya @weisbergfilms @arthurpirozhkov @bedroskirkorov @vakhteev.g.a @phillparty @rybak.tatyiana @toyru_official @alisabartova_lobanova @kirillgusev013 @bigprazdnik @larangsovet @kiyashko_artem @bistrot_moscow

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on

Svētku torti var nosaukt par īpašu mākslas darbu, uz tortes tika attēlots viss, kas lielākajiem faniem asociējas ar vārdiem – zvaigžņu kari.

Jubilejā neiztika bez ilga un skaista salūta, kas tika šauts gaisā speciāli Martinam.

Viesu vidū bija dziedātājs Sergejs Lazarevs kopā ar dēlu, dziedātāja Ani Loraka kopā ar meitu, reperis Timati, populārā raidījumu vadītāja Jūlija Baranovskaja kopā ar trīs atvasēm, televīzijas šovu vadītājs Andrejs Malahovs, mūziķis Arturs Piražkovs un daudzi citi.

Ja vakara ballīte bija ar slavenībām un dažādām ārišķībām, tad dzimšanas dienas rītā Martins baudīja vafeles kopā ar māsu Viktoriju Allu un tēvu.

Kirkorovs cenšas ”atdzīvināt” pirms piecdesmit gadiem uzņemtu kopbildi ar tēvu