Rūta Dūduma kopā ar vīru piedāvā savu versiju dziesmai “Ķiršu lietus”

1 komentārs
Rūta Dūduma kopā ar vīru piedāvā savu versiju dziesmai “Ķiršu lietus”

Beidzot noticis tas, ko daudzi skaistā Ķiršu pāra fani, iespējams, gaidījuši jau sen. Dziedātāja un dažādu TV šovu dalībniece Rūta Dūduma-Ķirse kopā ar vīru mūziķi Jāni Ķirsi ierakstījuši savu versiju Zigmara Liepiņa dziesmai ”Ķiršu lietus” un nu to piedāvā plašākas sabiedrības novērtējumam.

Dziesmu ”Ķiršu lietus” savulaik savā repertuāra iekļāvušas vairākas zvaigznes – Nora Bumbiere, puišu grupa ”Caffe”, vēlāk to izpildījis arī Intars Busulis un Vjačeslavs Mirtohins. Tagad kompozīciju piedāvā arī grupas ”Framest” mūziķi Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis.

Kā vietnē ”Instagram” atklāj Rūta, iecere ierakstīt šo dziesmu bijusi jau sen.

Dziesmai tapis arī skaists videoklips, kura filmēšana notikusi Ventspils koncertzālē “Latvija”. Ļaudis jūsmīgas atsauksmes velta gan dziesmai, gan klipam.

Noskaties!

Gan šo, gan citus latviešu komponistu darbus pāris atskaņos svētdien, 8. decembrī, festivāla “Ārpus laika” koncertā.

Atgādinām, ka šī nav pāra pirmā kopdziesma. 14. februārī, kad visā pasaulē ļaudis svin mīlestību, Rūta un Jānis plašākas auditorijas vērtējumam nodeva dziesmu, ko savulaik veltīja viens otram. Skaņdarbs pirmatskaņojumu piedzīvoja pāra kāzu dienā, kad abi, tai skanot, dejoja savu pirmo deju.