Rokmūzikas izpildītāja Tamāra Rutkovska prezentē smeldzīgu mūzikas video

0 Komentāru
Rokmūzikas izpildītāja Tamāra Rutkovska prezentē smeldzīgu mūzikas video
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Pašmāju dziedātāja un mūzikas producente Tamāra Rutkovska ierakstījusi jaunu singlu ” А Мы Могли” (mēs varējām) un prezentē jaunās dziesmas videoklipu. Dziesma ir smeldzīgs stāsts par mīlestību.

2016. gadā Tamāra izdeva debijas albumu angļu valodā. Pēc laika dziedātāja izlēma rakstīt dziesmas dzimtajā valodā, tā tapa jauns singls krievu valodā.

”Dzīve ir pilna ar krustcelēm, jāpieņem lēmumi, no kuriem ir atkarīgs, kāda būs mūsu turpmākā dzīve. Neviens nekad nepateiks, kas ir pareizi, kas nē. To izlemjam mēs paši. Pastāv lietas, kuras nav atkarīgas no mums, bet tās var izmainīt visu,” tā jauno singlu komentē Tamāra.

Dziesmas un aranžijas autore ir pati dziedātāja, bet videoklipu filmēja Mārtiņš Lielbārdis.

”Izlēmām visu filmēt vienā dienā, neskatoties uz laikapstākļiem, domājām, kā būs, tā būs. Mums paveicās. No rīta līdz vakaram bija migla – ideāla noskaņa dziesmai,” filmēšanas procesu komentē klipa režisors Mārtiņš Lielbārdis.

Klips filmēts mežā, pludmalē un automašīnā. Video Tamāra redzama dziedam, ar kustībām izrādot skaņdarba emocijas, kas tikai paspilgtina jaunā hīta ziņojumu.

 

0 Komentāru