Rokgrupa ”Inokentijs Mārpls” izdod jaunu albumu ”Kauliņi ir mesti”

0 Komentāru
Rokgrupa ”Inokentijs Mārpls” izdod jaunu albumu ”Kauliņi ir mesti”
PUBLICITĀTES FOTO

Dienasgaismu ieraudzījis pankroka grupas ”Inokentijs Mārpls” jaunākais albums, kura nosaukums ir ”Kauliņi ir mesti”.

”Kauliņi ir mesti” ir rokgrupas ”Inokentijs Mārpls” sestais studijas albums, un tajā iekļautas 12 gan jaunas, gan vecākas dziesmas. Vairums kompozīciju sacerēts pēdējo gadu laikā, bet albumā atrodami arī divi skaņdarbi no 1980. gadiem, kas nu transformējušies mūsdienīgākā skanējumā.

Līdzās grupas oriģinālkompozīcijām albumā ietverta arī krievu rokgrupas ”Kino” līdera Viktora Coja dziesmas ”Māte anarhija” kaverversija, kā arī dziesma ”Izdzītais” ar dziesminieka Imanta Dakša tekstu, kas pirmo reizi tika izdota mūzikas izlasē ”Skalbe. Dzirnavās”.

”Albuma noskaņa ieturēta plus mīnus klasiskajā ”mārplībā”,” saka rokgrupas līderis Dambis. ”Albumā galvenokārt runāts par nāvi, dzīvniekiem, meitenēm, sociālpolitiku un citām aktuālām tēmām”. Gandrīz visās dziesmās basu iespēja Skrips. Pēc viņa došanās mūžībā kā basists albuma ierakstā un koncertos tika pieaicināts Renarts Braufmanis.”

Dziesmas ierakstītas pie Ģirta Laumaņa (Lomix) ”Hodila Rec” un viena – pie Jāņa Dubava. Atsevišķi instrumenti rakstīti pie Mārtiņa Burkevica, Ginta Lundberga un Uģa Vītiņa.

Albuma noformējumā izmantoti grupas līdera Dambja zīmējumi, kā arī nu jau mūžībā aizgājušā Skripa zīmējumi.

0 Komentāru