Rokeris Ivo Fomins izdevis īpaši personisku dziesmu

1 komentārs
Rokeris Ivo Fomins izdevis īpaši personisku dziesmu
PUBLICITĀTES FOTO

Ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājis Liepājas rokeris Ivo Fomins. Plašākas sabiedrības novērtējumam nodota jauna dziesma ”Vienmēr”, kas viņam ir īpaši personiska.

”Man nekad nav paticis intervijās daudz stāstīt par savām iekšējām sajūtām. Es tās izstāstu ar dziesmu palīdzību.

Tā arī šoreiz sanāk atklāt kādu sirdī glabātu noslēpumu. Proti, es ticu, ka mums katram ir savs īpašais sargeņģelis, kāds, uz kuru mēs vienmēr varam paļauties. Arī brīžos, kad šķiet, ka zeme ir apgriezusies kājām gaisā.

Un, ja daudzi domā, ka šis sargeņģelis ir kaut kas nereāls un gaistošs, tad es ticu, ka mans sargeņģelis ir mana ģimene. Šī ir dziesma par tiem, uz kuriem mēs vienmēr varēsim paļauties. Par savējiem,” jauno dziesmu komentē Fomins.

Dziesmas mūzikas autors ir dziedātājs pats, bet vārdus arī jaunajai dziesmai rakstījis Ivo sens draugs un arī liepājnieks Guntars Račs.

”Man šķiet, ka es Ivo diezgan labi pazīstu, taču viņš nebeidz mani pārsteigt. Bieži runājam par šo un par to, bet beigu beigās nonākam pie eksistenciālu lietu apspriešanas. Izrādās, viņam tās ir svarīgas.

Tāpat esmu sapratis, ka viņam vissvarīgākais ir viņa cilvēki, kas ikdienā ir viņam līdzās. Par to arī dziesma. Par tiem, kurus mēs dažreiz nenovērtējam, tiecoties pēc panākumiem uz skatuves, bet tieši viņi ik dienu ir līdzās un ir visas mūsu dzīves pamats un balsts,” klāsta dziesmas teksta autors.

Dziesmu ”Vienmēr” kopā ar Fominu producēja un ģitāru partijas ieskaņoja ģitārists Roberts Dinters, bet miksēja Jānis Kalve. Ierakstā piedalās grupas dalībnieki Zigmārs (Ziggy) Miemis (taustiņi), Kristaps Leitis (Bass) un Ēriks Hanzovskis (bungas).

Dziesmas video izveidojis Kaspars Dvinskis (Dween Production). Filmēts Liepājas Latviešu biedrības namā.

Noskaties!

Tuvākā iespēja redzēt Ivo Fominu uz skatuves ir jau šomēnes. Viņš arī šogad būs Rača un grupas ”Saldās sejas” koncertu sērijas ”Reiz Ziemassvētkos 2” īpašais viesis un uzstāsies koncertos 11. decembrī Rīgā (VEF), 14. decembrī Rēzeknē (Gors), 15. decembrī Cēsīs plkst. 15.00 un 19.00 (papildkoncerts), 20. decembrī Kalnu k/n, 21. decembrī Ventspilī (Jūras vārti) un 22. decembrī savās mājās – Liepājā (Lielais dzintars) plkst. 15.00 un 19.00 (papildkoncerts).

1 komentārs