Rokas nost no Tilžas skolas! Latgales karavīrs reperis ar dziesmu vēršas pret mācību iestādes iznīcināšanu

7 komentāri
Rokas nost no Tilžas skolas! Latgales karavīrs reperis ar dziesmu vēršas pret mācību iestādes iznīcināšanu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ar jaunu dziesmu klajā nāk pazīstamais mākslinieks Intars Logins, kuru plašāka sabiedrības daļa zina kā dziedošo karavīru, savas zemes un Latgales patriotu. Mūziķis šoreiz ar mākslu vēlas iestāties par savas dzimtās Tilžas vidusskolas saglabāšanu.

Kā Skaties.lv uzsver mākslinieks, viņš ar dziesmu vēlas pievērst uzmanību ”netaisnīgajām lietām, kas notiek mums apkārt”.

”Dziesma ir veltīta manai pirmajai skolai – Tilžas vidusskolai, ar kuru pēdējā laikā notiek diezgan dīvainas un pat absurdas lietas. Daži atbildīgie ir izdomājuši, ka audzēkņiem no Tilžas vidusskolas ir jāpārvācas uz Tilžas internātpamatskolas telpām.

Neviens īsti neko nepaskaidro, kāpēc šis lēmums ir pieņemts un kam tas ir izdevīgs, ka no vidusskolas pilnībā izremontētām telpām skolai pēkšņi jāizvācas uz vietu, kas salīdzinoši nav piedzīvojušas tādus remontus un uzlabojumus.

Vai tas kārtējo reizi kādam ir izdevīgi?

Laikam jau gan, bet šī situācija ir pilnībā absurda. Iespējams, šie te lēmēji domā, ka tādā mazā vietā kā Tilža viņi var darīt ko vēlas un neviens neko pretī neteiks un nedarīs. Tomēr viņi kļūdās,” tā Intars.

Par pārējo lai runā dziesma!