Roberto Meloni neiekļūst populārā šova ”Pechino Express” fināla trijniekā

0 Komentāru
Roberto Meloni neiekļūst populārā šova ”Pechino Express” fināla trijniekā
FACEBOOK

Ir noslēdzies Itālijā trešais populārākais realitātes šovs ”Pechino Express”, kas šajā gadā norisinājās Āfrikā. Roberto Meloni ieguvis lielu pieredzi un apzinās, ka bieži vien tas, kas mums šķiet problēma, patiesībā ir nieks!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Roberto atklāj, ka filmēšanas laikā tika ierakstīti divi fināli, viens, kurā viņš ar pārinieku Simon&The Stars tiek finālā, un otrs, kurā viņi netiek.

Beigu beigās, finālā dziedātājs neiekļuva, bet par uzvarētājām kļuva televīzijas raidījumu vadītājas, kuras jau gatavojas doties pensijā. Par spīti vecumam, dāmas veiklībā apsteidza daudzus jaunāka gadagājuma dalībniekus.

Fināla dalībnieki skrēja, lai atrastu lietas, un peldējās kopā ar haizivīm, protams, atrodoties būros, lai nekas netraucētu finālistu drošībai.

“Nejūtos slikti, ka neuzvarējām, tātad nebija lemts uzvarēt! Šovs ir lieliska pieredze, tā bija iespēja pārbaudīt sevi ekstrēmos apstākļos, kompromisu meklēšana, ļaušanās jaunām lietām. Ja nepazudu Āfrikā šo nedēļu laikā bez naudas, tad tas nenotiks nekad,” smejas Roberto.

”Gribēju, lai uzvar modeles Linda Morselli un Rakelle Fogele. Rakele ir meita vienam no populārākajiem Itālijas alpīnistiem, toties Lina ir pasaulē pieprasīta modele un ”F-1” pilota Fernando Alonsso draudzene. Viņas bija manas favorītes visu šovu. Foršas sievietes un likās cilvēcīgi ”tīrākas” par citiem dalībniekiem,” aizdomājas Roberto.

Kā spilgtākās atmiņas Roberto nosauc izbraucienu Safari, masaju īpašās marihuānas pīpēšanu un cilts delikatesi – medu ar skudrām, kuru bija iespēja nobaudīt.

Lielākās grūtības sagādāja gulēšana naktī starp moskītiem, tarakāniem. Bijis arī grūti atrast kādu, kas piekristu viņu un komandas biedru aizvest ar automašīnu, kā nekā daudziem nemaz nav automašīnas.

”Neskatoties ne uz ko, nevaru nepieminēt Āfrikas debesis, cilvēku smaidus! Cilvēki man iemācīja, ka bieži vien mēs sūdzamies par problēmām, kuru nemaz nav. Daudzi dodas piecus kilometrus pēc ūdens, lai tikai būtu ko dzert, mums reizēm ir grūti simts metrus līdz veikalam aiziet,” aizdomājas Roberto.

Lielo šova noslēgumu finālisti un pusfinālisti skatījās kopā. Roberto ieradās Milānā ar patriotisku brošu pie sirds, tādā veidā parādot, cik viņam būtiska ir piederība Latvijai.

Dalībnieki kopā skatījušies finālu, atcerējušies spilgtākos notikumus, daudz smējušies un lieliski pavadījuši laiku.

0 Komentāru