Roberto Meloni lieliski sevi pierāda ”Pechino Express”. Spilgtākie momenti no šova

0 Komentāru
Roberto Meloni lieliski sevi pierāda ”Pechino Express”. Spilgtākie momenti no šova
FACEBOOK

Populārais dziedātājs Roberto Meloni jau vairākas sērijas veiksmīgi sevi pierāda Itālijas realitātes šovā ”Pechino Express”. Mākslinieks, pateicoties lieliskajām komunikācijas prasmēm, spēj izpildīt visus uzdevumus un virzās tik uz priekšu.

Tanzānijā notiekošajā realitātes šovā dalībniekiem netiek dota nauda, viņiem pašu spēkiem jāatrod, kur gulēt, ko ēst un kā nokļūt no vienas vietas uz otru.

Pēdējās sērijās dziedātājam kopā ar savu komandas biedru Saimonu&The Stars nācās meklēt naktsmājas. Lai iegūtu vietu, kur pārnakšņot māksliniekam nācās ”apvārdot” viesnīcas darbiniekus stāstot, ka ir gluži vai Itālijas Frenks Sinatra.

Kameru klātbūtne un Roberto lieliskās pārliecināšanas spējas nodrošināja šova dalībniekiem iespēju pārnakšņot.

Tāpat vienā no ”Pechino Express” uzdevumiem dziedātājam kopā ar pārinieku nācās nodemonstrēt savu kulinārijas talantu. Komanda gatavoja Itālijā populāro ēdienu  – pasta. Kulināra prasmes palīdzēja komandai uzvarēt kulinārijas izaicinājumā.

Ne viss šovā norit tik gludi, ir daudzi, kuri nepalīdz šova dalībniekiem nokļūt no viena punkta uz nākamo. Tā liekot slavenībām veltīt ilgu laiku stopējot automašīnas.

 

View this post on Instagram

 

?Daudz, kuri redzēja manus piedzivojumus ?itāļu šovā Pechino Express Tanzanijā man prasija, ?vai jums patiešām nebija nauda? Vai Tanzanijas iedzīvotāij bija atsaucīgi? ?Vai bija grūti apstadīnat mašīnas un palūgt lai aizvestu jo tālāk jo labāk vissatrāk! Tē var apskatīties kā mums ar @simonandthestars , popularakais ltālijas astrologs, mums īsti gāja…ne vienmēr viegli… Oggi, domenica di riposo (finalmente) mi sono rituffato nell’esperienza @pechinoexpress …certo che trovare un passaggio per noi #alieni alle prime armi è stato decisamente complicato…anche se a volte le stelle sono state dalla nostra parte??‍♂️? #autostop #realityshow #tanzania #africa #robertomeloni #simonandthestars #help #memories #adventure #aiuto #nomoney #sinapesa #sardinelmondo #ciklabadzive

A post shared by Roberto Meloni (@robertomeloni) on

Īpašu pārsteigumu Roberto un Saimonam&The Stars sagādāja viesošanās pie massai cilts, kuri ne tikai cienāja vīriešus ar savu nacionālo delikatesi – medu ar skudrām, bet arī mācīja pīpēt iezemiešu speciālo marihuānu. Roberto iemācījās arī iegūt uguni bez sērkociņu un šķiltavu palīdzības.

Vai Roberto uzvarēs trešajā populārākajā realitātes šovā Itālijā, uzzināsim jau tuvāko nedēļu laikā!

0 Komentāru