”Rīmdari” ieskandina vasaru ar jaunu videoklipu

0 Komentāru

Pašmāju repa apvienība “Rīmdari” laidusi klajā jaunu dziesmu “Vasarīgā dienā” un tās videoklipu un īpašu sveicienu sūta Cēsīm un cēsiniekiem.

”Dziesma ir par kopā sanākšanu, atgriešanos un piederību vietai. Visi ”Rīmdari” esam auguši Cēsīs, un vasarīgas tikšanās dzimtajā pusē ir viena no lietām, kā šajos apstākļos mums pietrūkst.

Domājam, ka lielai daļai cilvēku sajūtas ir līdzīgas. Vai tās ir Cēsis, Ludza, Talsi vai kāda cita pilsēta. Ļoti ceram, ka kādā vasarīgā dienā varēsim šo dziesmu izpildīt jau plašākai publikai!”

”Rīmdari” sevi pieteica pagājušajā gadā ar mazalbumu ”Repmūzika EP”, no kura popularitāti klausītāju vidū izpelnījās dziesma “Tici man”. Lielu atsaucību iemantoja arī singls ”Nesatikšanās”, kas tika izdots šā gada janvārī sadarbībā ar Baibu Biti un Imantu Ziedoni.

Šobrīd grupa aktīvi strādā pie jauna studijas albuma.

Grupas sastāvā darbojas: Jānis Broks (Brokss), Jānis Bendiks (Marshals), Krišs Baglais un Reinis Radziņš (Reinis Ragga). Visi grupas dalībnieki ir no Cēsu puses un Latvijas hiphopa aprindās pazīstami kā solo izpildītāji.

0 Komentāru