Rihards Bērziņš izdod patriotisku singlu

0 Komentāru
Rihards Bērziņš izdod patriotisku singlu
PUBLICITĀTES FOTO

Ar veltījumu Latvijai 101. dzimšanas dienā nācis klajā dziedātājs Rihards Bērziņš – viņš izdevis patriotisku dziesmu ”Tautas atmiņā”, kas tapusi sadarbībā ar citiem Latvijā zināmiem mūziķiem.

Dziesma stāsta par to, ka, tikai zinot Latvijas vēstures traģiskās lappuses, spējam pa īstam apzināties mūsu zemes spēka avotus. Ir jāsaprot, ka šodien esam brīvi un neatkarīgi tikai tādēļ, ka pirms mums bijušas paaudzes, kas sagādājušas iespēju dzīvot laimīgā Latvijā.

”Tagad mēs esam atbildīgi, lai mūsu bērni un bērnu bērni varētu lepoties ar mantojumu, ko atstāsim viņiem,” komentē mūziķis.

Rihards Bērziņš atzīst, ka šis ir lielākais viņa projekts, kurā iesaistījušies tik daudz profesionālu cilvēku, un ir pateicīgs ikvienam.
Dziesmas mūzikas un vārdu autori ir Rihards Bērziņš, Juris Ludženieks, Arstarulsmirus, producenti – Kristaps Krievkalns un Juris Ludženieks. Dziesmu miksējis un māsterējis Armands Treilihs.

Ierakstā piedalījās Arstarulsmirus, Saulkrastu jauktais koris ”Anima”, Miķelis Vīte (sitaminstrumenti), Kristens Kupčs (elektriskā un akustiskā ģitāra).

0 Komentāru